• Вегетаріанські

    Вегетаріанські

Протеїновий десерт (порційна упаковка-пробник)

Great Tasting Instant Dessert

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 60,00

Інформація про товар

Що таке Протеїновий десерт?

Протеїновий десерт характеризується високим вмістом білка; це продукт миттєвого приготування, що містить унікальну протеїнову суміш із міцелярного казеїну, казеїнату кальцію, концентрату сироваткового білка та сухого яєчного білка. Протеїновий десерт підходить для споживання ввечері. Це ідеальний продукт для любителів солодкого, що легко і швидко готується.

Переваги Протеїнового десерту

В одній дозі Протеїнового десерту міститься понад 30 г білків, які сприяють набору та підтримці м'язової маси.

Кому підходить Протеїновий десерт?

Протеїновий десерт ідеально підходить людям, що люблять поніжити себе смачними десертами пізно ввечері. Також підходить, щоб вживати в будь-який час дня, з метою збільшення щоденного споживання білків.

Зверніть увагу, що маркування продукту, в якості обов’язкового мінімуму, здійснено англійською мовою. В залежності від продукту, можлива наявність маркування французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

  • Смачний високопротеїновий десерт
  • Ідеальний для людей, що полюбляють солодке
  • В одній дозі міститься понад 30 г білків

Запропоноване вживання

Протеїновий десерт було спеціально розроблено, щоб сприяти набору та підтримці м'язової маси. Просто додайте 1 саше (50г) продукту на 150-250 мл води або молока в шейкер Myprotein та змішайте до отримання однорідної консистенції. Краще споживати охолодженим, тому перед вживанням рекомендується залишити на 10 хвилин в холодильнику.

Зберігати в сухому прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Продукт рекомендується використовувати людям, що ведуть активний спосіб життя та дотримуються збалансованого харчування. Не підходить для вегетаріанців.

Інгредієнти

Алергени, в тому числі злаки, що містять глютен, подано в переліку інгредієнтів та виділено жирним шрифтом.

Продукт зі смаком «Банановий спліт»: Протеїнова суміш (62%) (міцелярний казеїн (молоко), кальцію казеїнат (молоко), концентрат сироваткового білка (молоко), сухий яєчний білок, гідролізовані пептиди пшеничної клейковини), тригліцериди середнього ланцюга (68-75%), казеїнат натрію (молоко), сухий глюкозний сироп, стабілізатор (E472c), мальтодекстрин, смакові добавки, загущувач (ксантан), фосфат калію, барвники (куркумін), підсолоджувач (сукралоза), емульсифікатор (соєвий лецитин)

Продукт зі смаком «Шоколадний пудинг»: Протеїнова суміш (59%) (міцелярний казеїн (молоко), кальцію казеїнат (молоко), концентрат сироваткового білка (молоко), сухий яєчний білок, гідролізовані пептиди пшеничної клейковини), тригліцериди середнього ланцюга (68-75%), казеїнат натрію (молоко), сухий глюкозний сироп, стабілізатор (E472c), мальтодекстрин, смакові добавки, какао-порошок, загущувач (ксантан), фосфат калію, підсолоджувач (сукралоза), емульсифікатор (соєвий лецитин)

Харчова цінність

Одноразова доза - 1 саше (50 г)

Харчова цінність

  На 100 г продукту В одній дозі
Енергетична цінність 1510 кДж/358 ккал 755 кДж/179 ккал
Жири 7.5 г 3.8 г
  з яких насичені 1.2 г 0.6 г
Вуглеводи 15 г 7.7 г
  з яких цукру 4.8 г 2.4 г
Білки 56 г 28 г
Сіль 0.5 г 0.25 г

 

Відомості про харчову цінність вказано для продукту зі смаком «Банановий спліт». При виборі продукту з іншим смаком, харчова цінність може відрізнятися від заявленої.

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Протеїновий десерт (порційна упаковка-пробник)

Обрати зображення

Протеїновий десерт (порційна упаковка-пробник)
Back to top