Доданий в корзину.

На жаль, мабуть, була допущена помилка. Будь ласка спробуйте ще раз.

Кількість:

Разом: ( товари в корзині)

Вибачте На жаль, цей товар наразі відсутній

Інші покупці придбали замість

Пропозиція
Pulse V4

Pulse V4

 • Не містить глютену
UAH

Знижки на все замовлення:
-25% - до 2,500 грн.
-30% - від 2,500 грн.
-35% - від 3,500 грн.
-40% - від 7,000 грн.

Код знижки: BILSHE

Найпопулярніша акція знову тут!

Більше замовлення - більше заощадження!
 • Знижка 25% на замовлення до 2,500 грн.
 • Знижка 30% на замовлення від 2,500 грн.
 • Знижка 35% на замовлення від 3,500 грн.
 • Знижка 40% на замовлення від 7,000 грн.
Використовуй код BILSHE для отримання знижки!

***
Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. Знижка не діє на новинки Carb Crusher, MyaminoEnergy, BCAA Energy, одяг Ignite, Tropical, Breeze, Charm, Shape Seamless, Luxe touch Superlite, Boost, Luxe Lounge, Pro-Tech 2.0
КУПИТИ
 • Опис товару

  Що таке Pulse V4?

  Pulse®V4 це наш найпотужніший комплекс для вживання перед тренуванням на сьогоднішній день, об'єднавши найбільш досліджені добавоки. Кожна порція Pulse в 17г®V4 забезпечує 9.2г наш ‘Premium Pre-workout Blend’, яка містить у собі поєднує в собі креатин®, ААКГ, Бета-Аланін та Цитрулін Малат, а також багатий амінокислотний профіль. Цей продукт також містить 168.4 мг кофеїну на порцію.

  Переваги Pulse V4?

  Pulse V4 Креатин®креатин, як було доведено, збільшує фізичну працездатність у впрвах різної інтенсивності. Pulse V4 містить приблизно тільки 8ккал в 17г порції, а також предоставляється в трьох смаках, Ягідний вибух, Кисле Яблуко і Тропічний Шторм

  Кому підходить V4?

  Для тих, хто хоче приймати низькокалорійні знежирений преміум продукт перед тренуванням, що містить креатин і кофеїн. Цей продукт слід вживати за 30 хвилин до тренування.

  Попередження: Не рекомендується використовувати будь-які інші продукти на основі кофеїну і креатину одночасно з Pulse®V4. Перед вживанням Pulse®V4 порадьтеся з Вашим лікарем, якщо Ви не знаєте про поточний стан свого здоров'я або у вас є вже медичні показання, включаючи, але не обмежуючись: високий або низький кров'яний тиск, серцева аритмія, інсульт; хвороби серця, печінки або щитовидної залози; тривога, депресія, судомні розлади, психічні захворювання, діабет, злоякісна анемія, утруднене сечовипускання в зв'язку з розширенням простати, або якщо ви приймаєте інгібітор МАО або будь-які інші ліки. Не використовуйте, якщо ви вагітні, схильні до зневоднення або піддаєтеся надмірному впливу тепла. Зменшити або припинити використання, якщо є безсоння, тремор, запаморочення, нервозність, головні болі, ускорене серцебиття. Pulse®V4 призначений тільки для здорових дорослих людей віком 18-50 років. Зберігати в недоступному для дітей і домашніх улюбленців місці. Pulse®V4 зберігати в закритому контейнері.

  Візьміть до уваги, що інформація на етикетці цього продукту надана англійською мовою. Інформація може бути також надана французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

  Основні переваги
  • Преміум суміші перед тренуванням
  • Містить Креатин® і кофеїн
  • Багатий амінокислотний профіль
 • Запропоноване вживання

  Додайте 200-300мл води в наш шейкер (чим менше води, тим яскравіший буде смак). Потім додати 17г, струснути і споживати. Використовувати один раз в день.

  Примітка: Ми рекомендуємо, щоб всі порції вимірювались за допомогою точного набору вагів. У той час як ми робимо все можливе, щоб забезпечити точну еквівалентну міру, використовуючи наші мірні ложки Myprotein, але це лише приблизні виміри і не є заміною для використання стандартизованого вимірювального приладу.

  ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Високий вміст кофеїну. Не рекомендується дітям, вагітним або годуючим жінкам. Містить 150 мг кофеїну в 17 грамах. Міститься Е129, який може негативно вплинути на діяльність і увагу дітей. Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу. Цей продукт не повинен бути використаний в якості заміни для різноманітного, збалансованого харчування. Зберігати в сухому прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Не підходить для вегетаріанців. Зберігати в недоступному для дітей місці.

 • Інгредієнти

  Зроблено на фабриці, де також обробляються яйця, глютен і продукти з них.

  Смак Ягідний Вибух: Креатин (Creapure®) (24%), Аргінін Альфа-Кетоглутарат, Л-Тирозин, Декстроза, Бета-Аланін (7%), Цитрулін Малат, Таурин, Екстракт Гуарани, Кофеїн (7%), Ароматизатор, Кислота (Лимонна кислота), Барвник (E162, E163), Підсолоджувач (Сукралоза).

  Смак Ожина: Креатин (Creapure®) (24%), Аргінін Альфа-Кетоглутарат, Л-Тирозин, Декстроза, Бета-Аланін (7%), Цитрулін Малат, Таурин, Екстракт Гуарани, Кофеїн (7%), Ароматизатор, Барвник (E133), Підсолоджувач (Сукралоза, Ацесульфам K).

  Смак Виноград: Креатин (Creapure®) (24%), Аргінін Альфа-Кетоглутарат, Л-Тирозин, Декстроза, Бета-Аланін (7%), Цитрулін Малат, Таурин, Екстракт Гуарани, Кофеїн (7%), Ароматизатор, Барвники (Е 129, E133), Підсолоджувач (Сукралоза, Ацесульфам K).

  Смак Лимон Лайм: Креатин (Creapure®) (24%), Аргінін Альфа-Кетоглутарат, Л-Тирозин, Декстроза, Бета-Аланін (7%), Цитрулін Малат, Таурин, Екстракт Гуарани, Кофеїн (7%), Натуральний ароматизатор, Барвники (E102, E133), Підсолоджувач (Сукралоза, Ацесульфам K).

  Смак Апельсин: Креатин (Creapure®) (24%), Аргінін Альфа-Кетоглутарат, Л-Тирозин, Декстроза, Бета-Аланін (7%), Цитрулін Малат, Таурин, Екстракт Гуарани, Кофеїн (7%), Натуральний ароматизатор, Барвник (E110), Підсолоджувач (Сукралоза, Ацесульфам K).

  Смак Малиновий Лимонад: Креатин (Creapure®) (24%), Аргінін Альфа-Кетоглутарат, Л-Тирозин, Декстроза, Бета-Аланін (7%), Цитрулін Малат, Таурин, Екстракт Гуарани, Кофеїн (7%), Натуральний ароматизатор, Барвники (E129, E133), Підсолоджувач (Сукралоза, Ацесульфам K).

  Смак Кисле Яблуко: Креатин (Creapure®) (24%), Аргінін Альфа-Кетоглутарат, Л-Тирозин, Декстроза, Бета-Аланін (7%), Цитрулін Малат, Таурин, Екстракт Гуарани, Кофеїн (7%), Натуральний ароматизатор, Підсолоджувач (Сукралоза, Ацесульфам K), Барвник (E110, E151).

  Смак Тропічний шторм: Креатин (Creapure®) (24%), Аргінін Альфа-Кетоглутарат, Л-Тирозин, Декстроза, Бета-Аланін (7%), Цитрулін Малат, Таурин, Екстракт Гуарани, Кофеїн (7%), Кислота (Лимонна Кислота), Барвник (E160a), Ароматизатор, Підсолоджувач (Сукралоза).

  Смак Кавун

 • Харчова цінність

  Порція - 1/2 мірна ложка (17г)

  Порцій в упаковці - 29 (500г)

  Харчова цінність

    На порцію
  Креатин (Creapure®)     4 г
  Аргінін Альфа-Кетоглутарат     2.6 г
  Л-Тирозин     2.6 г
  Бета Аланін     1.3 г
  Таурін     872 мг
  Цитрулін Малат     437 мг
  Кофеїн     164 мг
  Екстракт Гуарани     106 мг

   

  Інформація заснована на версії Berry Blast Flavour, при виборі альтернативного смаку харчові значення можуть змінюватися.

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Клієнти, які купили це, також купили:

Відновлення XS

 • Не містить глютену
грн. 1 428,00

Milk Protein Smooth

 • Вегетаріанець
 • Не містить глютену
від грн. 1 330,00

Mypre™

 • Не містить глютену
грн. 975,00
Back to top