Супер Omega 3

Високо концентрований риб'ячий жир

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 510,00

Інформація про товар

Що такеСупер Omega 3?

Супер Omega 3 є риб'ячий жир є високою міцністю, який надає як мінімум 760мг Omega 3 в кожній капсулі в 1000 мг, що робить його одним з найбільш високих концентрацій на ринку. Супер Omega 3 виробляється за запатентованою технологією PureMax™, яка гарантує високу якість, чистий і потужний риб'ячого жиру, які були отримані з відповідальністю. PureMax™ - унікальне очищення і концентрування технології Omega 3, розробленої шляхом багаторічних досліджень, розробки і досвіду виробництва.

Переваги Super Omega 3

Кожна порція Super Omega 3 містить як мінімум 530мг ЕПК і 190мг ДГК . ЕПК (ейкозапентаєнова кислота) і ДКГ (докозагексанова кислота) - жирні кислоти з довгим ланцюгом, які сприяють нормальній функції серця. Споживання чотирьох або більше капсул в день буде сприяти підтримці нормального кров'яного тиску і нормального рівня тригліцеридів у крові.

Процес PureMax™ гарантує найвищу якість риб'ячого жиру з видаленням забруднень навколишнього середовища (важкі метали, діоксини, пестициди і Пхб, які мають властивість накопичуватися в рибі високо по харчової ланцюжку) і є дозволеними і органами, такими як Європейська комісія та Всесвітня організація ДГК і ЕПК .

Кому підходить Super Omega 3?

Цей продукт рекомендується для тих, кому не вистачає риби в своєму раціоні і збільшення Omega 3 , особливо тим, хто шукає джерело ДГК і ЕПК .

Візьміть до уваги, що інформація на етикетці цього продукту надана англійською мовою. Інформація може бути також надана французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

  • Високої чистоти риб'ячий жир
  • 58% ЕПК і 10% ДГК
  • Технології очищення PureMax™

Запропоноване вживання

Вживайте по 1 капсулі до 3 разів на день. Краще приймати з їжею.

Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу. Цей продукт не повинен бути використаний в якості заміни для різноманітного, збалансованого харчування. Зберігати в сухому прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Не підходить для вегетаріанців. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Інгредієнти

Сконцентрований і очищений Omega 3 Риб’яча Жир, Антиоксидант (Витамин Е), Капсули (Желатин, Гліцерол).

Протипоказання:

Для попередження алергії на продукти що містять глютен див.склад продуктів виділенінапівжирним шрифтом.

Харчова цінність

Порція - 1 капсула

Порцій в упаковці - 90 (90 капсул), 250 (250 капсул)

Харчова цінність

      На порцію
Total Omega 3     760 мг
EPA (Ейкозапентаєнова Кислота)     530 мг
DHA (Докозагексанова кислота)     90 мг
Інші поліненасищені жирні кислоти Omega 3     140 mg

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Супер Omega 3

Обрати зображення

Супер  Omega 3
Back to top