Доданий в корзину.

На жаль, мабуть, була допущена помилка. Будь ласка спробуйте ще раз.

Кількість:

Разом: ( товари в корзині)

Пропозиція

Гейнер Mygainer™

Premium Weight Gain Formula

UAH 1504.99

RRP: грн. 2 150,00

грн. 1 504,99

Зберегти: грн. 645,01

1 відгуки

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

Безкоштовна доставка (-149,00) від 2,000 грн!
Код не потрібен

Тільки обмежаинй час!

Безкоштовна доставка ваших улюблених продуктів на замовлення від 2,000 гривень!
Код не потрібен, при досягненні замовлення 2,000 грн або більше, вартість доставки 149,00 грн буде вираховувана з вашого замовлення

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
 • Опис товару
  h3>Mygainer™: Розроблений для набору маси

  Mygainer™ - це наш преміальний гейнер для тих, хто прагне збільшитись у розмірах та прокачати силу.

  Для досягнення цих цілей, ваш організм потребує надлишку калорій, щоб ви отримували більше калорій, ніж спалюєте. Це може бути дуже складним завданням за напруженого способу життя, тому наявність під рукою Mygainer™ дещо полегшує отримання необхідного палива для цих цілей.

  Які переваги має Mygainer™?

  Він містить приголомшливі 47 г протеїну, безпрецедентні 120 г вуглеводів, 784 калорії, 5 г глутаміну та 4 г BCAA в одній порції. Це гейнер, який змінює правила гри. Він містить багато протеїну та вуглеводів, тому якщо ви прагнете набрати серйозну масу, Mygainer™ саме для вас.

  Mygainer™ також містить DigeZyme®, професійно розроблену суміш ферментів, які розщеплюють протеїн, жир та вуглеводи. Більш того, він також до країв наповнений незамінними вітамінами та мінералами, включаючи цинк, магній, та вітамін B6. 

  Наш преміальний гейнер має три чудові смаки на вибір – Молочний шоколад, Полуничний коктейль, та Ваніль-Вершки – кожен з яких має неперевершений смак та якість.

  Складники Mygainer™:

  Протеїн D-Celle Whey®: високоякісний протеїн, поєднаний з ізолятами молочного та сироваткового протеїнів. Доведено наукою, що ця професійно розроблена суміш допомагає нарощувати та підтримувати м'язи.*

  Carb10™: чудовий засіб для поповнення запасів глікогену, який витрачається під час тренувань – незамінний для оптимального відновлення.*

  DigeZyme®: науково розроблена суміш ферментів (амілаза, лактаза, целюлаза, протеаза, ліпаза), яка під час перетравлення розщеплює протеїни на амінокислоти.

  L-лейцин: амінокислота з розгалуженими ланцюгами (BCAA), яка не виробляється нашим організмом, тому її потрібно включати в раціон. Цінна добавка до харчування будь-якого атлета та спортсмена.

  L-ізолейцин: це одна незамінна амінокислота BCAA, яка утворює будівельний матеріал для протеїну.

  L-валін: незалежно від ваших цілей тренувань, валін важливий компонент для організму при утворенні нової м'язової тканини.

  L-глутамін: популярний серед атлетів, від бодібілдерів до учасників змагань на витривалість, одна з наших найуспішніших амінокислот.

  Коли слід приймати Mygainer™?

  Для того, щоб отримати максимальну користь від нашої суміші, яка швидко всмоктується організмом, протеїн рекомендується вживати за 30-60 хвилин після тренувань. Проте, для поповнення запасів протеїну, його можна вживати у будь-який час доби.

  Це очевидний вибір для тих, то підходить до набору маси з усією серйозністю – незалежно від того, приймаєте ви його після тренувань, або на ходу, наш найкращий гейнер допоможе досягти необхідного надлишку калорій.

  Прокачуйтесь по-новому: як отримати максимальні результати

  Якщо серйозно ставитесь до набору маси, наша преміальна добавка для набору маси Mygainer™ - це саме те, що вам потрібно. Він допомагає покращувати власні результати у спортзалі, тому ми рекомендуємо поєднувати Mygainer™ з Mypre™ 2.0 – вибухова суміш креатину, кофеїну, незамінних вітамінів та мінералів та інших інгредієнтів, ефективність яких була доведена наукою, які разом утворюють універсальний передтренувальний комплекс.

  Myrange: розроблено для досягнення максимальної працездатності

  Було доведено наукою, що цей спеціально розроблений комплекс підвищує працездатність. Myrange - це переможна формула для досягнення найкращих результатів. Він розроблений з використанням найновіших рецептур найкращим виробничим потужностям у своєму класі і містить найвисокоякісніші поживні речовини.

  *Харчова цінність розрахована на базі версії зі смаком Розкішний молочний шоколад

  *Вуглеводи сприяють відновленню нормальної функції м'язів (скорочення) після високоінтенсивних та/або довготривалих фізичних вправ, які призводять до м'язової втоми та зниження запасів глікогену у скелетних м'язах. Позитивний ефект досягається при прийомі вуглеводів з усіх джерел, у сумі 4 г на кожен кілограм ваги тіла порціями через кожні 4 години, але не пізніше, ніж через 6 годин після високоінтенсивних та/або довготривалих фізичних вправ, які призводять до м'язової втоми та зниження запасів глікогену у скелетних м'язах.

  *Протеїн сприяє нарощуванню та підтримці м'язової маси.

  Основні переваги
  • 45 г протеїну в одній порції
  • 784 калорій та 120 г вуглеводів
  • Містить вітаміни та мінерали
  • 4 г BCAA та 5 г глутаміну
  • Містить DigeZyme® – неперевершену суміш ферментів 
 • Запропоноване вживання

  Додайте 1 велику мірну ложку формули Mygainer до 750 мл-1000 мл води або повножирного молока у шейкер Myprotein, струсіть протягом 30 секунд та споживайте за 30 хвилин до/після тренувань.

  Споживайте одразу після пробудження зранку разом з грецьким йогуртом, смузі, панкейками, кашею, або просто так, що зарядитися на цілий день.

  Крім того, можна споживати будь-коли протягом дня.

 • Інгредієнти

  Потенційні алергени виділені у списку інгредієнтів жирним шрифтом.

  Банан з вершками:Karbolyn®, ізолят сироваткового протеїну ([молоко][соя]), циклічний декстрин з розгалуженими ланцюгами, амарантове борошно, ізолят молочного протеїну ([молоко][соя]), концентрат сироваткового протеїну ([молоко] ), Carb10™ (гороховий крохмаль), натуральний ароматизатор (екстракт куркуми, натуральний ароматизатор, підсолоджувач (сукралоза)), чуфове борошно, D Celle Whey® ([молоко]), L глутамін, немолочні рослинні вершки, порошок BCAA, ксантанова камедь, мультивітамінний порошок, суміш ензимів (амілаза, лактаза, целюлаза, протеаза, ліпаза)

  Полуничний молочний коктейль:Karbolyn®, ізолят сироваткового протеїну ([молоко][соя]), циклічний декстрин з розгалуженими ланцюгами, амарантове борошно, ізолят молочного протеїну ([молоко][соя]), концентрат фосфоліпідного сироваткового протеїну ([молоко] ), Carb10™ (гороховий крохмаль), чуфове борошно, ароматизатор (порошок бурякового соку, ароматизатор, підслоджувач (сукралоза)), D Celle Whey® ([молоко]), L глутамін, немолочні рослинні вершки, порошок BCAA, ксантанова камедь, мультивітамінний порошок, суміш ензимів (амілаза, лактаза, целюлаза, протеаза, ліпаза)

  Розкішний молочний шоколад:Karbolyn®, ізолят сироваткового протеїну ([молоко][соя]), циклічний декстрин з розгалуженими ланцюгами, амарантове борошно, ароматизатор (какао-порошок, підслоджувач (сукралоза), ароматизатор), ізолят молочного протеїну ([молоко][соя]), концентрат фосфоліпідного сироваткового протеїну ([молоко] ), Carb10™ (гороховий крохмаль), чуфове борошно, D Celle Whey® ([молоко]), L глутамін, немолочні рослинні вершки, порошок BCAA, ксантанова камедь, мультивітамінний порошок, суміш ензимів (амілаза, лактаза, целюлаза, протеаза, ліпаза)

  Ванільний крем: Karbolyn®, ізолят сироваткового протеїну ([молоко][соя]), циклічний декстрин з розгалуженими ланцюгами, амарантове борошно, ізолят молочного протеїну ([молоко][соя]), ароматизатор (ароматизатор, підслоджувач (сукралоза)), концентрат фосфоліпідного сироваткового протеїну ([молоко] ) (5%), Carb10™ (гороховий крохмаль), чуфове борошно, D Celle Whey® ([молоко]), L глутамін, немолочні рослинні вершки, порошок BCAA, ксантанова камедь, мультивітамінний порошок, суміш ензимів (амілаза, лактаза, целюлаза, протеаза, ліпаза)

  Нейтральний смак:Karbolyn®, ізолят сироваткового протеїну ([молоко][соя]), циклічний декстрин з розгалуженими ланцюгами, амарантове борошно, ізолят молочного протеїну ([молоко][соя]), концентрат фосфоліпідного сироваткового протеїну ([молоко] ), Carb10™ (гороховий крохмаль), чуфове борошно, D Celle Whey® ([молоко]), L глутамін, немолочні рослинні вершки, порошок BCAA, ксантанова камедь, мультивітамінний порошок, суміш ензимів (амілаза, лактаза, целюлаза, протеаза, ліпаза)

 • Харчова цінність

  Розмір порції - 1½ великих мірних ложок  (204 г)

  Порцій в упаковці -12 (2.5 кг) 24 (5 кг)

  Харчова цінність

    В 100 г В одній порції
  Енергетична цінність 1095 кДж/ 384 ккал 2234 кДж/ 784 ккал
  Жири 4.7 г 9.5 г
    з яких насичені 0.7 г 1.4 г
  Вуглеводи 59 г 120 г
    з яких цукри 2.1 г 4.2 г
  Клітковина 5.9 г 12 г
  Білки 23 г 47 г
  Сіль 0.08 г 0.18 г
    В 100 г В одній порції
  Вітамін A 197&мu;г (RI* 25%) 400&мu;г (RI* 50%)
  Вітамін D 3.8&мu;г (RI* 26%) 6.1&мu;г (RI* 51%)
  Вітамін E 3 мг (RI*26%) 6.1 мг (RI* 51%)
  Вітамін C 20 мг (RI* 26%) 41 мг (RI* 52%)
  Тиамін 0.3 мг (RI* 28%) 0.6 мг (RI* 56%)
  Рибофлавін 0.4 мг (RI* 29%) 0.8 мг (RI* 58%)
  Ніацин 4 мг (RI* 26%) 8.2 мг (RI* 51%)
  Вітамін B6 0.3 мг (RI* 25%) 0.7 мг (RI* 50%)
  Магній 95 мг (RI* 26%) 193 мг (RI* 52%)
  Залізо 3.5 мг (RI* 26%) 7.1 мг (RI* 51%)
  Цинк 2.5 мг (RI* 26%) 5.1 мг (RI* 51%)
  Йод 38&мu;г (RI* 26%) 77&мu;г (RI* 51%)

  Діючі речовини

    В одній порції
  L-глютамін 5.0 г
  L-лейцин 2.0 г
  L-ізолейцин 1 г
  L-валін 1 г

   

  * Рекомендована норма споживання для дорослої людини (8400 кДж/2000 ккал)

  Інформація про харчову цінність розрахована на базі версії Decadent Milk Chocolate , при виборі інших смаків харчова цінність продукту може змінитися.

Відгуки покупців

5.0

1 відгуки

5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

Кращі Відгуки клієнтів

Відгуки про їжу та косметику можуть залежати від уподобань людини. Усі відгуки незалежні і не представляють інтереси The Hut Group.

Дмитро

Класний гейнер! смак норм, змішується добре, вуглеводи складні, не цукор, як в дешевих. Маасу дає суттєво, змішую велику порцію і ділю на два прийоми.

Back to top