Доданий в корзину.

На жаль, мабуть, була допущена помилка. Будь ласка спробуйте ще раз.

Кількість:

Разом: ( товари в корзині)

Пропозиція
THEWHEY - Decadent Milk Chocolate - 900g

Thewhey™

Встановлюємо новий стандарт

 • Вегетаріанець
 • Не містить глютену
UAH 1101.0

грн. 1 101,00

2 відгуки

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

Знижки на все замовлення:
-25% - до 2,500 грн.
-30% - від 2,500 грн.
-35% - від 3,500 грн.
-40% - від 7,000 грн.

Код знижки: BILSHE

Найпопулярніша акція знову тут!

Більше замовлення - більше заощадження!
 • Знижка 25% на замовлення до 2,500 грн.
 • Знижка 30% на замовлення від 2,500 грн.
 • Знижка 35% на замовлення від 3,500 грн.
 • Знижка 40% на замовлення від 7,000 грн.
Використовуй код BILSHE для отримання знижки!

***
Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. Знижка не діє на новинки Carb Crusher, MyaminoEnergy, BCAA Energy, Креатин Моногідрат,Домашнє печиво, Вся Вівсянка.
КУПИТИ
 • Опис товару

  Thewhey™ - це наш ультра-преміальний сироватковий протеїн, який виготовляється на професійному фільтраційному обладнанні та тільки з найкращих інгредієнтів.

  Наша оптимальна потрійна суміш ізоляту, концентрату та гідролізованих протеїнів була спеціально розроблена для того, щоб допомогти вам досягти необхідного нарощування м'язів незалежно від цілей тренувань.*

  Це вибір чемпіонів, який встановлює нові стандарти спортивного харчування – і пропонує неперевершену якість та смак, щоб ви могли залишатися на вершині. 

  Які переваги має Thewhey™?

  Він має безпрецедентні 25 г протеїну в одній порції, і містить менше 2 г вуглеводів, 1 г жирів, та має 3 г лейцину, і понад 5 г природнього глутаміну – ми встановлюємо новий стандарт.

  Наш сироватковий протеїн отримується з тих же корів, які дають нам молоко та сир. Потім він просто фільтрується, випарюється, та висушується розпиленням, в результаті чого отримуються натуральні поживні речовини.

  Thewhey™ також містить MyZyme™. Він був спеціально розроблений для даного продукту, і містить більше протеази, ніж будь-яка інша суміш ферментів на ринку – забезпечуючи вас силою для подолання силових тренувань як ніколи раніше.

  Thewhey™ має неперевершений смак та однорідність, і гарно смакує і з водою і з молоком. На вибір є шість неймовірних смаків, включаючи Молочний шоколад, Солону карамель, та Полуничний коктейль.

  Складники Thewhey™:

  Потрійна суміш оптимального протеїну: наша найвисокоякісніша протеїнова суміш, очищена та покращена, щоб надати сил вашому організму. Вона, як було доведено наукою, допомагає нарощувати та підтримувати м'язи.

  Lacprodan® HYDRO.Power: гідролізована сироватка, що швидко поглинається – найчистіша з існуючих.

  MyZyme™: професійно розроблена суміш ферментів (протеаза, амілаза, лактаза, целюлаза та ліпаза), яка розщеплює протеїни на амінокислоти, які потім всмоктуються організмом, утворюючи будівельний матеріал для м'язів.

  L-глутамін: глутамін, який природньо зустрічається у потрійній суміші протеїну, є дуже популярною добавкою та ідеально підходить для будь-якої фізичної активності.

  L-лейцин: амінокислота з розгалуженими ланцюгами (BCAA), яка не виробляється нашим організмом, тому її потрібно включати в раціон. Цінна добавка до харчування будь-якого атлета та спортсмена.

  L-ізолейцин: ізолейцин - це одна із найголовніших амінокислот у нашому організмі, яка утворює будівельний матеріал для протеїну.

  Коли слід приймати Thewhey™?

  Для того, щоб отримати максимальну користь від нашої суміші, яка швидко всмоктується організмом, протеїн рекомендується вживати за 30-60 хвилин після тренувань. А так як він дуже смакує навіть зі звичайною водою, Thewhey™ можна пити одразу після спортзали, що робить його дуже зручним коктейлем.

  Для того, щоб поповнити запаси протеїну, його можна також пити у будь-який час протягом доби. Додавайте його до молока або води, або спробуйте його разом зі смузі або кашею за сніданком, і отримуйте протеїновий заряд на увесь день. Перейдіть на сторінку The Zone, де ви знайдете багато ідей та рецептів.

  Прокачуйтесь по-новому: як отримати максимальні результати

  Thewhey™ - це наш преміальний сироватковий протеїн, який містить потрійну суміш протеїну, який допомагає нарощувати та підтримувати м'язи. Для того, щоб зарядитися перед тренуванням, спробуйте додати до свого набору добавок передтренувальний комплекс Mypre™ 2.0.

  Mypre™ 2.0 – вибухова суміш креатину, кофеїну, незамінних вітамінів та мінералів та інших інгредієнтів, ефективність яких була доведена наукою*, які разом утворюють універсальний передтренувальний комплекс.

  Myrange: розроблено для досягнення максимальної працездатності

  Було доведено наукою, що цей спеціально розроблений комплекс підвищує працездатність. Myrange - це переможна формула для досягнення найкращих результатів. Він розроблений з використанням найновіших рецептур найкращим виробничим потужностям у своєму класі і містить найвисокоякісніші поживні речовини.

  *Протеїн сприяє нарощуванню та підтримці м'язової маси. 

  *Mypre містить вітаміни B6 та B12, які, як було доведено наукою, сприяють зниженню втоми та змореності.

  Основні переваги
  • 25 г протеїну в одній порції
  • Потрійна суміш ультра-преміальної сироватки
  • Менше 2 г вуглеводів та 1 г жирів в одній порції
  • 6.5 г BCAA
  • MyZyme™ – унікальна суміш ферментів
 • Запропоноване вживання

  Додайте 1 мірну ложку  преміальної протеїнової суміші Thewhey до води або молока у шейкер Myprotein.

  Приймайте за 30 хвилин до та/ або після тренувань.

 • Інгредієнти

  Солона карамель: ізолят сироваткового протеїну (молоко) (70%), концентрат сироваткового протеїну (молоко, соя), Lacprodan® HYDRO.power (гідролізат сироваткового протеїну) (молоко), ароматизатор (сіль, барвник (карамель проста), ароматизатор, підсолоджувач (сукралоза)), ксантанова камедь, MyZyme™ (суміш ферментів: протеаза, амілаза, лактаза, целюлаза, ліпаза)

  Полуниця: ізолят сироваткового протеїну (молоко) (72%), концентрат сироваткового протеїну (молоко, соя), Lacprodan® HYDRO.power (гідролізат сироваткового протеїну) (молоко), ароматизатор (барвник (порошок бурякового соку), ароматизатор, підсолоджувач (сукралоза)), ксантанова камедь, MyZyme™ (суміш ферментів: протеаза, амілаза, лактаза, целюлаза, ліпаза)

  Шоколад: ізолят сироваткового протеїну (молоко) (67%), концентрат сироваткового протеїну (молоко, соя), Lacprodan® HYDRO.power (гідролізат сироваткового протеїну) (молоко), ароматизатор (какао-порошок, ароматизатор, підсолоджувач (сукралоза)), какао-порошок, ксантанова камедь, MyZyme™ (суміш ферментів: протеаза, амілаза, лактаза, целюлаза, ліпаза)

  Шоколад-Карамель: ізолят сироваткового протеїну (молоко) (69%), концентрат сироваткового протеїну (молоко, соя), Lacprodan® HYDRO.power (гідролізат сироваткового протеїну) (молоко), ароматизатор (какао-порошок, ароматизатор, підсолоджувач (сукралоза)), какао-порошок, ксантанова камедь, MyZyme™ (суміш ферментів: протеаза, амілаза, лактаза, целюлаза, ліпаза)

  Ваніль: ізолят сироваткового протеїну (молоко) (72%), концентрат сироваткового протеїну (молоко, соя), Lacprodan® HYDRO.power (гідролізат сироваткового протеїну) (молоко), ароматизатор (ароматизатор, підсолоджувач (сукралоза)), ксантанова камедь, MyZyme™ (суміш ферментів: протеаза, амілаза, лактаза, целюлаза, ліпаза)

  Матча: ізолят сироваткового протеїну (молоко) (68%) концентрат сироваткового протеїну (молоко, соя), гідролізований сироватковий протеїн (молоко), порошок зеленого чаю матча (5%), ароматизатор (ароматизатор, підсолоджувач (сукралоза)), ксантанова камедь, MyZyme™ (суміш ферментів: протеаза, амілаза, лактаза, целюлаза, ліпаза)

 • Харчова цінність

  Розмір порції - 29 g

  Порцій в упаковці - 30 (870 г), 60 (1740 г), 100 (2.9 кг)

  Харчова цінність

    В 100 г В одній порції
  Енергетична цінність 1646 кДж /394 ккал 478 кДж /114 ккал
  Жири 1.9 г 0.55 г
    з яких насичені 0.4 г 0.12 г
  Вуглеводи 6.0 г 1.8 г
    з яких цукри 2.4 г 0.7 г
  Білки 87 г 25 г
  Сіль 0.30 г 0.10 г

  Активні інгредієнти

    В 100 г В одній порції
  L-лейцин 10 г 3.0 г
  L-ізолейцин 6.7 г 1.9 г
  L-валін 5.7 г 1.6 г

  * Рекомендована норма споживання для дорослої людини (8400 кДж/2000 ккал)

  Харчова цінність розрахована на базі версії зі смаком Полуниці, при виборі інших смаків харчова цінність може відрізнятися.

Відгуки покупців

5.0

2 відгуки

5 2
4 0
3 0
2 0
1 0

Кращі Відгуки клієнтів

Відгуки про їжу та косметику можуть залежати від уподобань людини. Усі відгуки незалежні і не представляють інтереси The Hut Group.

Thewhey

Изначально впечатлил внешним видом. После ознакомился и понял что это именно то, что мне нужно. И как всегда MyProtein радует своими вкусовыми качествами!

Майк

Отличный прот! аминокислотный профиль бомба, вкусы классные

Back to top