• Вегетаріанські

    Вегетаріанські

Total Oats and Whey

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 900,00

Інформація про товар

Що таке Розчинна Вівсянка?

Розчинна вівсянка являє собою суміш концентрату сироваткового білка з дрібно меленим вівсем. Має гарний смак і легку формулу змішування, забезпечує 27г білка і 20г з низьким вмістом ГІ (глікемічним індексом) вуглеводів в кожній 60г порції. Овес і сироватковий білок також містить DigeZyme®.

Переваги Розчинної вівсянки

Розчинна Вівсянка містить 27 г білка в кожній порції, що сприятиме зростанню і підтримці м'язової маси. Молотий овес виробляє бета-глюкани, які сприятимуть підтримці нормального рівня холестерину в крові і зниження в крові рівня глюкози після приймання їжі.

Кому підходить Розчинна Вівсянка?

Розчинна Вівсянка ідеально підходить для тих, хто хоче збільшити добове споживання білка і вуглеводів. Total Oats and Whey -це відмінне доповненне між прийомами їжі або вживанням перед або після тренування, як джерело білка і вуглеводів.

Візьміть до уваги, що інформація на етикетці цього продукту надана англійською мовою. Інформація може бути також надана французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

"
  • 27г білка на порцію
  • Відмінне джерело вуглеводів з низьким глікемічним індексом (ГІ)
  • Додано Digezyme®
"

Запропоноване вживання

"

Ця суміш була розроблена, щоб забезпечити білками і вуглеводами, які вам необхідні для отримання максимальної віддачі від вашого тренування. Білок сприяє зростанню і підтримці м'язової маси, а вуглеводи сприяють† відновленню їх після тренування. Ми рекомендуємо поєднати 2 великі мірні ложки (60г) з 150-250мл води або молока в шейкері Myprotein за 30 хвилин до, під час або після тренування. Також можна споживати у будь-який час дня, щоб збільшити щоденне споживання калорій. †Позитивний ефект досягається при споживанні вуглеводів, з усіх джерел, загальна доза 4 г на 1кг маси тіла, при дозах протягом перших 4 годин і не пізніше, ніж за 6 годин після тренування.

Зберігати в сухому, прохолодному місці, далеко від прямих сонячних променів. Цей продукт призначений для використання наряду з активним способом життя і збалансованим харчуванням. Підходить для вегетаріанців.

"

Інгредієнти

"

Для попередження алергії на продукти що містять глютен див.склад продуктів виділенінапівжирним шрифтом. Вироблено на підприємстві, де також обробляються молоко, соя, яйця, глютен і продукти з них.

Смак Ніжний Шоколад: Концентрат Сироваткового Білка (Молоко) (53%), Мелений Овес (24%), Згущувачі (Ксантанова Камедь), Емульгатор (Соєвий Лецитин), DigeZyme*®* Ензимний комплекс (Протеази, Амілази, Бета-D-Галактозидаза, Ліпаза, Целюлаза), Какао Порошок, Ароматизатор, Підсолоджувач (Сукралоза)

Смак Полуниця і Вершки: Концентрат Сироваткового Білка (Молоко) (53%), Мелений Овес (27%), Згущувачі (Ксантанова Камедь), Емульгатор (Соєвий Лецитин), DigeZyme*®* Ензимний комплекс (Протеази, Амілази, Бета-D-Галактозидаза, Ліпаза, Целюлаза), Какао Порошок, Ароматизатор,Барвник(буряково червоний), Підсолоджувач (Сукралоза)

Без смаку: Концентрат Сироваткового Білка (Молоко) (56%), Мелений Овес (27%), Згущувачі (Ксантанова Камедь), Емульгатор (Соєвий Лецитин), DigeZyme*®* Ензимний комплекс (Протеази, Амілази, Бета-D-Галактозидаза, Ліпаза, Целюлаза)

Ванільний смак: Концентрат Сироваткового Білка (Молоко) (53%), Мелений Овес (27%), Згущувачі (Ксантанова Камедь), Емульгатор (Соєвий Лецитин), DigeZyme*®* Ензимний комплекс (Протеази, Амілази, Бета-D-Галактозидаза, Ліпаза, Целюлаза), Emulsifier (Soy Lecithin), Ароматизатор, Підсолоджувач (Сукралоза)

"

Харчова цінність

"

Порція - 2 мірні ложки (60г)

Порцій в упаковці - 41 (2.5кг)

Харчова Цінність

  На 100г На порцію *RI
Калорій 1646 кДж /390ккал 988 кДж /234ккалl 12%
Жир 7.9 г 4.7 г 7%
  з яких насичених 3.4 г 2 г 10%
Вуглеводи 27 г 16 г 6%
  з якиз цукру 2.9 г 1.7 г 2%
Клітковина 3.9 г 2.3 г  
Білок 51 г 31 г 62%
Сіль 0.25 g 0.15 g 3%

* споживання середнього дорослого (8400 кДж / 2000 ккал)

Інформація заснована на версії Без смаку, при виборі альтернативного смаку харчові значення можуть змінюватися в межах до 10%

"

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Total Oats and Whey

Обрати зображення

Total Oats and Whey
Back to top