• Gluten Free

    Gluten Free

  • Вегетаріанські

    Вегетаріанські

Ультра молозиво (30% іг)

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 920,00

Інформація про товар

Молозиво є живильною рідиною, яка виробляється ссавцями в якості їжі для новонароджених відразу ж після народження. Добавка Ультра Молозиво є коров’ячим молозивом, і багата різними біологічно активними білками, імуноглобуліном (IgG), вітамінами, амінокислотами та іншими факторами росту (IGF-1 і 2), які підтримують м'язову тканину, а також укріплюють імунну систему.

Ультра молозиво збирають протягом перших 12 годин після пологів цілий рік. Воно також сублімується, щоб забезпечити цілісність основних поживних речовин, в той же час забезпечуючи вищу біо-активність порошку. Цей ретельний процес забезпечує Ультра Молозиво, що є більш свіжим і містить більше поживних речовин порівняно до меньшого, висушеного розпиленням молозива, зібраного протягом перших 48 годин після народження.

Молозиво є одним з найстаріших і найбільш виняткових продуктів, які можуть бути знайдені в природі через тісне поєднання прискорення росту та імунно підтримуючих поживних речовин. У спортивній популяції, деякі дослідження показали, молозиво є цінним інструментом в підвищенні зростання м'язових тканин, зменшення жирових відкладень і підвищення продуктивності. Ці переваги, як видається, пов'язані зі здатністю молозва посилювати засвоєння амінокислот і вуглеводів у кишечнику, а також його потенціалом підвищувати рівні деяких ключових факторів зростання, таких як IGF-1 і 2.

Також було показано, що високі рівні IgG у молозиві забезпечують значне підвищення імунних властивостей, які можуть виявитися необхідними для спортсменів, що доють працювати організму на межі. Багато спортсменів вибирають додаток молозива під час особливо важких періодів тренувань, це пов'язано з високими рівнями IgG, які, як було показано прискорюють поглинання поживних речовин в результаті поліпшення загального стану здоров'я кишечника. Як значна частина імунної системи підтримується також травна система, важливо, щоб ви підтримували здоров'я кишечника з використанням антитіл, таких як IgG. Ультра Молозиво є стандартизованим до 30% IgG.

Молозиво збирають тільки від корови як надлишкове і береться тільки після того, як теля отримує достатнє годування. Догляд за немовлям є головним фактором виробника, його потреби завжди на першому місці. Ферми, що використовуються для збирання нашого молозива в значній мірі контролюються і регулюються урядом і місцевою молочною промисловістю.

Основні переваги

  • Стандартизований до 30% іг
  • Оригінальний продукт молочної худоби, що харчується травою
  • 12 годину сублімаційного сушіння, щоб забезпечити високу якість

Запропоноване вживання

Білок сприяє росту та підтримці м'язової маси, тому, щоб скористатися перевагами цього продукту ми рекомендуємо додавати 7 1/2 малої мірної ложечки (10 г) на 150-250мл води або молока в шейкер Myprotein, змішати та споживати за 30 хвилин до і / або після тренування. В якості альтернативи споживати в будь-який час доби, щоб збільшити щоденне споживання білка.

Зберігати в сухому, прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Продукт рекомендується використовувати людям, що ведуть активний спосіб життя та дотримуються принципів збалансованого харчування. Не підходить для вегетаріанців.

Інгредієнти

Алергени подано в переліку інгредієнтів та виділено жирним шрифтом. Може також містити глютен, сою та яйця.

Без смакових добавок: Сублімоване коров'яче молозиво (Молоко) (100%)

Харчова цінність

Одноразова доза - 7 ½ малої мірної ложечки (10г)

Доз в упаковці - 25 (250г)

Харчова цінність

  На 100 г продукту В одній дозі *Рекомендована добова норма споживання
Енергетична цінність 1061 кДж/250 ккал 106 кДж/25 ккал 1%
Жири 2.4 г 0.2 г 0%
  з яких насичені 1.5 г 0.2 г 1%
Вуглеводи 14 г 1.4 г 1%
  з яких цукру 13 г 1.3 г 1%
Білки 43 г 4.3 г 9%
Сіль <0.01 г <0.01 г 0%

 

* Рекомендована добова норма споживання калорій для середньостатистичної дорослої людини (8400 кДж /2000 ккал)

Відомості про харчову цінність вказано для продукту без смакових добавок. При виборі ароматизованого продукту, харчова цінність може відрізнятися від заявленої до 10%

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Ультра молозиво (30% іг)

Обрати зображення

Ультра молозиво (30% іг)
Back to top