• Вегетаріанські

  Вегетаріанські

 • Веганські

  Веганські

Ферментовані BCAA в порошку

Смак
Пакунок
Сума

50% знижка на всі продукти із списку | Використовуйте код: UA50

Купуйте продукти за пів ціни!

Використовуйте код знижки: UA50 та отримуйте знижку 50% на всі продукти у списку!

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку.

КУПИТИ
грн. 555,00

Інформація про товар

Що таке Ферментовані BCAA в порошку?

Ферментовані BCAA в порошку вироблені з використанням процесу мікробної ферментації. Як і в наших стандартних BCAA, в ферментованому варіанті лейцин, ізолейцин і валін дані в пропорції 2:1:1. Ці незамінні амінокислоти не можуть бути синтезовані тілом, і тому повинні надходити з харчуванням. Разом з такими багатими джерелами амінокислот, як риба, птиця і м'ясо, Ферментовані BCAA в порошку - це прекрасний варіант збільшити прийом амінокислот..

Кому підходить цей продукт?

Наші ферментовані BCAA в порошку виробляються з рослинних інгредієнтів і тому підходять вегетаріанцям і веганам. Вони ідеальні для тих, хто хоче збільшити прийом протеїну, а особливо для тих, хто інтенсивно тренується.

Як їх приймати?

Додайте 5 грам (2 маленькиха ложки Myprotein) ферментованих BCAA в порошку в 300-400мл води і розмішайте. Для різноманітності спробуйте додати цей продукт в свій улюблений фруктовий сік або в наші продукти MYPRE або Hurricane XS

Основні переваги

 • Підходить для вегетаріанської і веганської дієт
 • 2:1:1 Співвідношення лейцин, ізолейцин і валін
 • Ідеально підходить для всіх видів спорту

Запропоноване вживання

Додайте воду або фруктовий сік в кількості на свій розсуд в шейкер. Потім додайте 5г продукту, струсіть і можна вживати. Для оптимальних результатів використовувати 2-4 рази в день.

Інгредієнти

Виготовлено на підприємстві, яке також обробляє молоко, сою ,яйця, клейковину і вироби з них.

Без смаку:Ферментований Порошок Амінокислот з Розгалуженим Ланцюгом 2:1:1 (Лейцин:Ізолейцин:Валін) (100%).

Смак Ягідний Аромат:Ферментований Порошок Амінокислот з Розгалуженим Ланцюгом 2:1:1 (Лейцин:Ізолейцин:Валін) (84%), Ароматизатор, Кислоти (Лимонна Кислота), Барвник (Буряково-Червоний), Фіолетово-Морквяний Екстракт, Цукрозамінник(Сукралоза).

Смак Тропічний Шторм:Ферментований Порошок Амінокислот з Розгалуженим Ланцюгом 2:1:1 (Лейцин:Ізолейцин:Валін) (74%), Кислоти (Лимонна Кислота), Барвник (Каротини), Ароматизатор, цукрозамінник (Сукралоза).

Смак Ожина:Ферментований порошок Амінокислот з Розгалуженим Ланцюгом 2:1:1 (Лейцин:Ізолейцин:Валін) (85%), Натуральний Ароматизатор, Цукрозамінники (Сукралоза, Ацесульфам K), Барвник (Діамантово-синій FCF)

Смак Лимон Лайм:Ферментований Порошок Амінокислот з Розгалуженим Ланцюгом 2:1:1 (Лейцин:Ізолейцин:Валін) (90%), Натуральний ароматизатор, Цукрозамінники (Сукралоза, Ацесульфам К), Барвники (Помаранчевий FCF, Діамантово-синій FCF). 

Попередження: Містить Барвник Помаранчевий FCF, який може негативно впливати на діяльність і увагу дітей.

Смак Персик і Манго:Ферментований Порошок Амінокислот з Розгалуженим Ланцюгом 2:1:1 (Лейцин:Ізолейцин:Валін) (93%), Цукрозамінники (Сукралоза, Ацесульфам К), Ароматизатор, Барвники (Тартразин, Помаранчевий FCF).

Попередження: Містить Барвник Помаранчевий FCF і Тартазин, які можуть негативно впливати на діяльність і увагу дітей.

смак Кавун:Ферментований Порошок Амінокислот з Розгалуженим Ланцюгом 2:1:1 (Лейцин:Ізолейцин:Валін) (90%), Натуральний ароматизатор, цукрозамінники (Сукралоза, Ацесульфам-К), Барвник (Червоний АС).

Попередження: Містить Барвник Червоний АС, який може негативно впливати на діяльність і увагу дітей.

Харчова цінність

Розмір порції -1 чайна ложка (5 г)

Порцій в упаковці - 50 (250 г), 100 (500 г), 200 (1кг)

Харчова цінність

  В одній порції
L-Лейцин     2.5 г
L-Ізолейцин     1.25 г
L-Валін     1.25 г

 

Також купили

Відгуки покупців

Відгуки про їжу та косметику можуть залежати від уподобань людини. Усі відгуки незалежні і не представляють інтереси The Hut Group.

Усього

4.0

4.0

(1 відгук)

 • 5    0
 • 4    1
 • 3    0
 • 2    0
 • 1    0
Сортирувати за

Vegan BCAA Powder

Всього:

4

Змішуваність:

3

Смак:

4

Ефективність:

5

Пробовала вариант без вкусовых добавок. Размешивается довольно плохо, надо хорошо взбивать в шейкере. С достаточным количеством воды имеет слегка горький, но приятный, вкус, а с добавлением лимонного сока очень бодрит на тренировках.

Wed Oct 25 12:18:31 BST 2017 до Nila

Ферментовані BCAA в порошку

Обрати зображення

Ферментовані BCAA в порошку
Back to top