• Gluten Free

    Gluten Free

  • Вегетаріанські

    Вегетаріанські

  • Веганські

    Веганські

Ксантанова камедь

Смак
Пакунок
Сума

50% знижка на всі продукти із списку | Використовуйте код: UA50

Купуйте продукти за пів ціни!

Використовуйте код знижки: UA50 та отримуйте знижку 50% на всі продукти у списку!

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку.

КУПИТИ
грн. 235,00

Інформація про товар

Ксантанова камедь є одним з найбільш ефективних доступних джерел харчових волокон. Вона може бути використана для додавання консистенції до їжі без необхідності використовувати глютен і є повністю нетоксичною. Ксантанова камедь отримується шляхом ферментації цукрів бактеріями Xanthomonas Campestris, і є біо полімером, який структурований як і целюлоза.

Багато людей вважають, що дієта багата на клітковину може бути важкою, особливо, якщо вони не вживають значний відсоток фруктів і зелених овочів. Ксантанова камедь, у формі добавки, додає значний об'єм до дієти і діє в якості заміни нормальної клітковини.

Для всіх тих, хто не може їсти глютен, як частина раціону, це є підходящою альтернативою для використання у приготуванні. Як правило, продуктам, які вживаються в їжу при раціоні без глютену, не вистачає текстури і густини. Додавання ксантанової камеді для приготування соусів збільшить масу їжі без додавання значної кількості калорій.

Немає ніяких побічних ефектів при вживанні як добавки ксантанової камеді протягом тривалого періоду часу, бо вона є корисною дієтичною добавкою для людей, які страждають від синдрому подразненого кишечника (СПК). Вживання ксантанової камеді збільшить споживання клітковини для поліпшення травлення, без необхідності в мучній їжі, що може збільшити біль.

Основні переваги

  • Не містить глютен
  • Може бути використаний для додавання текстури до продуктів харчування і напоїв

Запропоноване вживання

Для покращення в'язкості ваших протеїнових шейків спробуйте додати 3/4 маленької ложки (2 г) до протеїнового порошку в шейкер Myprotein разом з водою або молоком.

Зберігати в сухому, прохолодному місці, прдалі від прямих сонячних променів. Цей продукт призначений для використання разом з активним способом життя і збалансованим харчуванням. Підходить для вегетаріанців і веганів.

Інгредієнти

Може також містити глютен, сою, молоко та яйця.

Без смакових добавок: Ксантанова камедь (100%)

Харчова цінність

Розмір порції - ¾ маленька ложка (2г)

Порцій в упаковці - 125 (250г)

Харчова цінність

  На 100 г В одній порції *РН
Енергетична цінність 832 кДж/203 ккал 17 кДж/4 ккал 0%
Жирів 0 г 0 г 0%
  включаючи насичені 0.1 г 0 г 0%
Вуглеводи 78 г 1.6 г 1%
  включаючи сахарозу 0 г 0 г 0%
Клітковина 62 г 1 г  
Білки 3.3 г 0 г 0%
Сіль 1 г 0 г 0%

 

* Рекомендована норма споживання для середньостатистичного дорослого (8400 кДж/2000 ккал)

Інформація про енергетичну цінність продукту вказана для версії без смакових добавок, при виборі альтернативного смаку значення можуть змінюватися в межах до 10%

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Ксантанова камедь

Обрати зображення

Ксантанова камедь
Back to top