• Вегетаріанські

    Вегетаріанські

  • Gluten Free

    Gluten Free

ZMA

Зареєстрований товарний знак ZMA®

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: BEREZEN

Отримайте знижку 30% на всі продукти сайту!

Використовуйте код знижки: BEREZEN

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 450,00

Інформація про товар

ZMA® - це унікальна комбінація цинку та магнію з додаванням вітаміну B6, яка  має цілий ряд переваг для роботи вашого організму. Магній сприяє підтриманню балансу рівня електролітів та підтримці нормального стану кісток і зубів, нормальному функціонуванню нервової системи та м'язів, нормальному синтезу білків та психологічної функції, а також зниженню втоми та змореності.

Цинк сприяє нормальному функціонуванню імунної системи та метаболізму макронутрієнтів, а також нормальному зору та підтримці нормального стану шкіри/волосся/нігтів та нормального стану кісток. Він також сприяє нормальній когнітивній функції та допомагає захистити клітини від оксидативного стресу.

Вітамін В6 відповідає за сприяння нормальному метаболізму білків та глікогену, нормальній психологічної функції, нормальній функції імунної системи та нормальному обміну речовин.

Комбінація цинку, магнію та вітаміну B6 робить ZMA® корисним доповненням до будь-якого режиму прийому добавок незалежно від того, займаєтесь ви спортом, чи ні.

ZMA® є зареєстрованим товарним знаком компанії SNAC System, Inc., San Carlos, CA 94070

Зверніть увагу, що маркування продукту, в якості обов’язкового мінімуму, здійснено англійською мовою. В залежності від продукту, можлива наявність маркування французькою, італійською, німецькою, іспанською, данською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

  • Магній підтримує нормальну функцію нервової системи та м'язів
  • Вітамін B6 сприяє зниженню втоми та змореності

Запропоноване вживання

Споживайте 2 капсули щодня, бажано натщесерце, за 30-60 хвилин до сну. Для отримання найкращих результатів, уникайте споживання разом з молочними продуктами та іншою кальцевмісною їжею або добавками.

Увага: Довготривале споживання такої кількості вітаміну В6 може призвести до легкого поколювання та оніміння. Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Даний продукт не слід використовувати в якості замінника різноманітного, збалансованого харчування. Зберігати в сухому прохолодному, недоступному для прямих сонячних променів місці. Підходить для вегетаріанців. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Інгредієнти

ZMA® (цитрат магнію, оксид магнію, цинку аспартат, L-монометионін цинку, піридоксин), капсула (гіпромелоза).

Упаковано на виробництві, на якому також оброблюється молоко, соя, яйця, глютен та продукти з них.

Харчова цінність

Розмір порції - 2 капсули

Порцій в упаковці -  45 (90 таблеток), 135 (270 таблеток)

Харчова цінність

         
      В добовій порції *NRV
Вітамін B6     7 мг 500%
Магній     300 мг 80%
Цинк     20 мг 200%

 

* NRV - Референтна цінність поживних елементів

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

ZMA

Обрати зображення

ZMA
Back to top