ZMA

Trademarked ZMA®

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 33% на все замовлення | Використовуйте код: КИЇВ

Отримайте знижку 33% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: КИЇВ

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 

КУПИТИ
грн. 450,00

Інформація про товар

ZMA® є унікальним поєднання високої біодоступної форми цинку і магнію, а також вітамін В6. ZMA® є оригінальною добавкою з цинком і магнієм і є єдиним з підтвердженням науковими дослідженнями.

Цинк і Магній має ряд переваг для тіла, і позитивно впливає на його функціональність. Магній сприяє відновленню електролітного балансу і підтримку нормального стану кісток і зубів, нормального функціонування нервової системи і м'язів, нормального синтезу білка і психологічні функції і зниження втоми і виснаження.

Цинк сприяє нормальному функціонуванню імунної системи, метаболізму макроелементів і нормальному зору і підтримці нормального стану шкіри/волосся/нігтів і нормального стану кісток. Він також сприяє нормальній когнітивної функції і допомагає захистити клітини від окисного стресу.

Вітамін В6, сприяє нормальному білкуі метаболізміу глікогену, нормальній психологічній функції функціонування імунної системи і енергетичного метаболізму.

Поєднання Цинку, Магнію і Вітаміну В6 - це корисне доповнення до будь-якого режиму, незалежно від того, чи є ви спортсменом або тренером.Ряд наших клієнтів також придбали продукти для м'язової маси разом з ZMA®.

Примітка: Зверніть увагу, що імітація Цинку Магнію Аспарагінат не являються одним і тим же з ZMA® і може не дати ті ж результати, що були отримані в дослідженні ZMA.

ZMA® є зареєстрованою торговою маркою системи SNAC, Інк. Сан-Карлос, Каліфорнія 94070

Візьміть до уваги, що інформація на етикетці цього продукту надана англійською мовою. Інформація може бути також надана французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

  • Підтримує нормальне функціонування нервової системи і м’язової функції
  • Сприяє зменшенню втоми і виснаження
  • Засвідчена науковими дослідженнями

Запропоноване вживання

Чоловікам – 3, а жінкам по 2 капсули на день, бажано на порожній шлунок за 30-60 хв перед сном. Для досягнення найкращих результатів не приймати з молочними або з іншими кальцієвмісними продуктами або добавками.

Застереження: Довгострокове споживання такої кількості вітаміну В6 може призвести до поколювання і оніміння. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Цей продукт не повинен використовуватися в якості заміни різноманітного і збалансованого харчування. Зберігати в прохолодному сухому місці далеко від прямих сонячних променів. Підходить для вегетаріанців. Зберігати в недоступному для маленьких дітей.

Інгредієнти

ZMA® (Цитрат Магнію, Оксид Магнію, Цинк Аспартат, Цинк, Л-Монометіонін, Піридоксин), Капсула (Гіпромелоза).

Зроблено на підприємстві, що також обробляє молоко, сою, яйця, глютен і продукти з них.

Харчова цінність

Розмір порції - 3 капсули для чоловіків, 2 капсули для жінок

Кількість порцій - 30 для чоловіків, 45 для жінок (90 Таблеток), 90 для чоловіків, 135 для жінок (270 Таблеток)

Типова харчова цінність

  ЧОЛОВІКИ   ЖІНКИ  
  На порцію *RI На порцію *RI
Вітамін B6 10.5 мг 750% 7 мг 500%
Магній 450 мг 120% 300 мг 80%
Цинк 30 мг 300% 20 мг 200%

 

* Споживання середнього дорослого (8400 кДж/2000 ккал)

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

ZMA

Обрати зображення

ZMA
Back to top