Бодібілдінг

Як для бодибілдерів з досвідом, так і для початківців, вкрай важливо стежити за харчуванням, тому нема нічого дивного, що спортивны додатки неймовірно популярні серед культуристів. Дуже поширеним є думка, що 30% успіху у бодибілдингу залежить від тренуваннь та 70% - від харчування.

Асортимент

Ми створили широку лінію продуктів, які допоможуть Вам досягти нових височин, будь те набір маси, покращення продуктивності під час пренування, покращенне відновлення або позбавлення від жирових відкладень (сушка). Наша лінія "М'язи і Сила" містить найширший спектр білкових порошків, амінокислот, гейнерів і відновлювальних формул щоб забезпечити вас всіма необхідними поживними речовинами для досягнення своїх цілей.

Продукти, рекомендовані для бодибілдингу

Футбол

Харчування грає величезну роль, коли справа доходить до регулярних тренувань та футбольних матчів. Футбол вимагає більше, ніж просто відмінного здоров'я серцево-судинної системи, бо гравці повинні володіти балансом швидкості, сили, спритності та витривалості. Життєво важливим є забезпечення організму необхідним підживленням для підтримки запасів енергії протягом усього матчу, а для тих, хто грає регулярно, відновлення також є ключовим фактором.

Ассортимент

Ми пропонуємо широкий асортимент харчових добавок, здатних надати всі необхідні поживні речовини, щоб тримати вас на піку вашої продуктивності під час гри. Ми пропонуємо великий вибір відновлювальних сумішей, спортивних товарів та енергетичних батончиків, які підійдуть для всіх, від любителів до провідних професійних команд.

Продукти, рекомендовані для футболу

Регбі

Не дивлячись на те, що якості кожного гравця розцінюються по різному, в залежності від займаної позиції у команді, кожен успішний гравець у регбі повинен володіти поєднанням швидкості, витривалості, сили і міцності. Для того, щоб живити дані вимоги, важливо, щоб гравці дотримувалися докладного і структурованого плану харчування.

Асортимент

Наш асортимент товарів для регбі містить різноманітні білкові порошки, товари для сили, відновлювальні суміші і добавки для набору маси. Це робить дану лінію ідеальною для гравців регбі будь-якого рівня і саме тому, даної лінійкою вже користуються такі команди як St. Helens RFC, Castleford Tigers та Exeter Chiefs.

Ми також створили потрійний комплект для регбі, який містить 3 основні продукти, щоб ви завжди були найкращим у грі.

Продукти, рекомендовані для регбі

Бокс і MMA

Види спортивних єдиноборств, такі як бокс та ММА вимагають неперевершеного фізичного підготовлення. Рівень загального фізичного розвитку, необхідний для досягнення успіху у цих видах спорту робить харчування ключовою частиною підготовки.

Асортимент

Наш асортимент товарів для боксу та ММА був спеціально розроблен у співробітництві із професійними бійцями.

Дана лінія включає до себе ряд протеїнів, вуглеводів та відновлювальних формул, які ідеально підходять для профессіоналів або тих, хто хоче перейти на наступний рівень тренувань.

Ми також розробили Бойовий Комплект, який включає до себе комбінацію з шести ключових продуктів, створених щоб допомогти вам досягти ваших цілей і підвищити продуктивність у всіх видах спортивних єдиноборств.

Продукти, рекомендовані для боксу та ММА

Біг

Будь то неймовірно довгий забіг або коротший спринт, біг як вид спорту вимагає структурованого плану харчування для досягнення і підтримки оптимальних рівнів фізичної активності. При використанні індивідуально розробленої програми харчування і режиму тренувань, бігуни можуть значно збільшити свою продуктивність.

Асортимент

Наша лінія продуктів для бігу була розроблена для того, щоб допомогти вам уникнути труднощів у найвідповідальніших моментах і містить широкий ряд вуглеводів і білків.

Ми тако ж маємо асортимент сумішей, наповнених вуглеводами, вітамінами і мінералами , розроблених спеціально для того, щоб забезпечити організм поступовою подачею енергії для досягнення поставленої мети, будь то 5км марафон або 50км ультра-марафон.

Продукти, рекомендовані для бігу

Велоспорт

Будучи одним з найбільш фізично вимогливих видів спорту, успіх у велоспорті багато в чому залежить від правильного харчування, допомагаючи і боротися з втомою, і сприяти прискореному відновленню. Інтенсивність і зусилля, необхідні для досягнення значних результатів у велоспорті, вимагає розробленого плану харчування, який забезпечить енергією, силою і витривалістю.

Асортимент

Наша лінія товарів "Енергія і Витривалість" була спеціально розроблена для велоспорту і для всіх, хто регулярно бере участь у вправах на витривалість.

Лінійка містить ряд швидких вуглеводів, таких як ENER:GEL і PRE:PARE, які забезпечать швидкою подачею енергії, а також нашу популярну формулу для відновлення - RE:CHARGE.

Тим, хто бажає побити свій особистий рекорд, ми радимо спробувати бета аланін або цитрулін малат для того, щоб підтримувати свою продуктивність на максимальних рівнях в умовах стресу.

Продукти, рекомендовані для велоспорту