Зворотній зв'язок

Електронною поштою:

Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, проконсультуйтеся з нашим списком поширених запитань (FAQ), в якому ви знайдете відповіді на основні питання по використанню сайту, доставку та оплату та ін.

Якщо ви не можете знайти відповідь на своє питання, будь ласка, перейдіть за цим посиланням, щоб відправити повідомлення в службу підтримки клієнтів (російською або англійською мовами). Просимо взяти до уваги, що з метою безпеки і забезпечення конфіденційності, ми переконливо просимо вас не надавати особисті дані, такі як номер карти, паспортні дані або ІПН, у вашій листуванні зі службою підтримки.

Поштою:

Адреса:

Myprotein Customer Service Department The Stables,

Gadbrook Park, Gadbrook Way,

Rudheath,Northwich, Cheshire,

CW9 7RA

Будь ласка, зверніть увагу, що це не адреса для повернення товару. Якщо ви хочете повернути замовлення або окремий продукт, будь ласка, зв'яжіться зі службою підтримки, яка підкаже, як діяти далі.

Відгуки:

Щодня ми намагаємося покращити наш сервіс, саме тому Ваша думка так важлива для нас. Ви можете залишити свої ідеї, побажання та пропозиції за цим посиланням.

Просимо звернути увагу, що відділ по роботі з відгуками клієнтів не зможе відповісти на запити щодо замовлення. Якщо у вас є питання про процес розміщення замовлення або питання про вже розміщене замовлення, Ви можете звернутися в службу підтримки за допомогою онлайн-центру повідомлень. Просто натисніть на "Мій Аккаунт" в правому верхньому кутку нашого сайту і дотримуйтесь інструкцій.


Служба підтримки клієнтів працює з понеділка по п'ятницю, 9:00 - 18:00 (час Великої Британії).

Запити приймаються і обробляються російською мовою.