ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

По електронній пошті : :

Якщо у вас виникли будь-які питання, будь ласка, зверніться до нашого списку поширених питань (FAQ), в якому ви знайдете відповіді на такі питання, як «Як користуватися нашим сайтом?», «Як оформити замовлення?», «Як створити свій аккаунт?», «Як відстежувати прогрес замовлення?» та інше.

Якщо ви не можете знайти відповідь на своє питання, будь ласка, , перейдіть за цим посиланням, щоб послати повідомлення нашої служби підтримки.

Поштою : :

Адреса:
Myprotein Customer Service Department Meridian House,
Gadbrook Park,
Gadbrook Way,
Rudheath,
Northwich,
Cheshire,
CW9 7RA

Ви можете зв'язатися з нами цими двома способами, але врахуйте, що це не адреса, за якою треба оформлювати повернення товару. Якщо ви хочете повернути замовлення або окремий продукт, будь ласка, зв'яжіться з службою підтримки, яка підкаже вам, як діяти далі.

Відгуки:

Кожен день, ми намагаємося поліпшити наш сервіс. Саме тому, Ваша думка так важлива для нас. Ми завжди раді дізнатися вашу думку про наш сервіс, особливо нові ідеї, щоб зробити наш сервіс ще краще. Ви можете поділитися своїми думками та ідеями з нашою службою підтримки за електронною адресою: feedback@myprotein.com

Просимо зазначити: Відділ по роботі з клієнтами не може відповісти на запити в службу підтримки. Якщо у вас є питання щодо покупок на нашому сайті або питання про оформлене вами замовлення, ви можете зв'язатися з нашою службою підтримки за допомогою нашого онлайн центру повідомлень. Просто натисніть на "Мій Аккаунт" в правому верхньому кутку нашого сайту і дотримуйтесь інструкцій.

Служба підтримки клієнтів працює з понеділка по п'ятницю, 9:00 - 18:00.


ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

2019 © The Hut.com Limited, a company registered in England and Wales (company number 05016010) whose registered address is Voyager House, Chicago Avenue, Manchester Airport, M90 3DQ.