Доданий в корзину.

На жаль, мабуть, була допущена помилка. Будь ласка спробуйте ще раз.

Кількість:

Разом:

( товари в корзині)

THE Pre-Workout

Наш найвибуховіший передтренувальний комплекс став ще краще

 • Не містить глютену
3 відгуки

UAH 975.0

грн. 975,00

THE Pre-Workout - 30servings - Синя малина
THE Pre-Workout - 30servings - Синя малина THE Pre-Workout - 30servings - Синя малина
 • Інформація про товар

  THE Pre-Workout: Вибуховий передтренувальний комплекс

  THE Pre-Workout - це наша преміальна передтренувальна добавка. Вона забезпечує необхідний вам заряд енергії для досягнення максимальних результатів.

  Комплекс THE Pre-Workout виготовляється з оптимальної суміші ретельно досліджених інгредієнтів, і є вибуховою сумішшю цитруліну, кофеїну, а також незамінних вітамінів та мінералів – включаючи вітамін B6, який, як було доведено наукою, сприяє зниженню втоми та змореності.

  Наша покращена формула відтепер містить ексклюзивну комбінацію з AstraGin®, BioPerine®, Capsimax®, та TeaCrine®. Вони були спеціально розроблені для того, щоб ви змогли зробити більше – повторення за повторенням, сет за сетом.

  Які переваги має THE Pre-Workout?

  THE Pre-Workout - це потужна суміш інгредієнтів, спеціально розроблених для того, щоб ви отримали той необхідний заряд енергії перед тренуванням. Незалежно від того, спалюєте ви жир, або збираєтесь піднімати штангу потужний… THE Pre-Workout - це ідеальна формула, яка допоможе вам працювати на повну.

  Наш потужний передтренувальний комплекс також має чотири солодкі та фруктові смаки на вибір, включаючи Голубу малину та Фруктовий пунш.

  Складники THE Pre-Workout:

  Кофеїн: THE Pre-Workout містить потужну суміш кофеїну та екстракту гуарани, які разом забезпечують 175 мг кофеїну, який покращує витривалість.*

  Креатин: наша безкомпромісна суміш містить моногідрат креатину, який, як було доведено наукою, підвищує фізичну працездатність під час послідовних, вибухових, коротких, інтенсивних тренувань.

  L-глутамін: амінокислота, яка є будівельним матеріалом для нових протеїнів, і є дуже популярною серед атлетів, від бодібілдерів до учасників змагань на витривалість.

  AstraGin®: 100% натуральний інгредієнт, який отримується з таких рослин, як женьшень помилковий та астрагал перепончатий, і є популярним інгредієнтом багатьох наших продуктів.

  BioPerine®: отримується з плодів чорного перцю, і користується популярністю у традиційній китайській медицині. З цим інгредієнтом ваше тренування отримує трохи перцю.

  Capsimax®: концентрований натуральний екстракт червоного стручкового перцю чилі. Розпалість свій організм без відчуття вогню у роті!

  TeaCrine®: отримується з теакрину, і за своєю дією схожий на кофеїн, який підвищує увагу та концентрацію* – надаючи вам необхідний приплив енергії.

  Наша формула також містить: 3 г L-цитруліну малату 2:1, 1.6 г бета аланіну, 1 г бетаїну безводного, 0.5 г L-аргініну, ААКГ 2.1, 0.5 г L-тирозину, 0.2 г бітартрату холіну, та 0.5 г L-карнітину.

  Коли слід приймати THE Pre-Workout?

  Для отримання максимальних результатів, ми рекомендуємо вживати передтренувальний комплекс приблизно за 30 хвилин до тренувань. Незалежно від ваших цілей тренувань, дуже важливо буди зарядженим для них, а наша унікальна формула надасть саме той необхідний заряд для тренувань.

  Прокачуйтесь по-новому: як отримати максимальні результати

  THE Pre-Workout - це наш передтренувальний комплекс "все в одному", який допомагає вам долати бар'єри і досягати цілей тренувань. Для того, щоб отримати максимальний результат, спробуйте поєднати THE Pre-Workout з THE Whey.

  THE Whey - наш ультра-преміальний сироватковий протеїн, який виготовляється з найкращих інгредієнтів, і завдяки 25 г протеїну в одній порції допомагає нарощувати та підтримувати м'язову масу*.

  Myrange: розроблено для досягнення максимальної працездатності

  Було доведено наукою, що цей спеціально розроблений комплекс підвищує працездатність. Myrange - це переможна формула для досягнення найкращих результатів. Він розроблений з використанням найновіших рецептур найкращим виробничим потужностям у своєму класі і містить найвисокоякісніші поживні речовини.

  * Було доведено наукою, що креатин підвищує фізичну працездатність під час послідовних, вибухових, коротких, інтенсивних тренувань. Позитивний ефект досягається при щоденному прийомі 3 г креатину.

  * Кофеїн сприяє підвищенню фізичної витривалості

  * Доведено, що кофеїн підвищує увагу та покращує концентрацію.

  * Протеїн сприяє нарощуванню та підтримці м'язової маси.

 • Основні переваги
  • Оновлена та покращена формула
  • Містить креатин, який підвищує фізичну працездатність*
  • 175 мг кофеїну в одній порції – для підвищення витривалості*
  • Містить AstraGin®, BioPerine®, Capsimax®, та TeaCrine®
  • Містить суміш науково досліджених інгредієнтів
 • Запропоноване вживання

  Приймайте 1 мірну ложку за 30 хвилин до тренувань. Змішайте кожну мірну ложку з 300-400 мл холодної води (до досягнення бажаної солодкості) та негайно випивайте. Для оцінки терпимості ми рекомендуємо починати з 1 мірної ложки або менше. Містить 175 мг кофеїну в одній мірній ложці.

  Увага: високий вміст кофеїну. Не рекомендується для дітей або вагітних, або годуючих грудьми жінок (175 мг кофеїну в 14 мг порції). Не перевищувати вказану рекомендовану добову норму. Даний продукт не повинен використовуватися в якості замінника для різноманітної, збалансованої дієти. Зберігати у прохолодному, сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці. Зберігати у недоступному для дітей місці.

 • Інгредієнти

  Голуба малина: L-цитруліну DL-малат 2:1, креатин моногідрат, бета аланін, ароматизатор (натуральний ароматизатор, штучний ароматизатор, підсолоджувачі (сукралоза, ацесульфам K), лимонна кислота, барвник (діамантовий синій FCF)), L-лейцин, бетаїн безводний, L-глутамін, L-аргінін-A-кетоглутарат 2:1, L-карнітин, N-ацетил-L тирозин, діоксид кремнію, силікат кальцію, DL-бітартрат холіну, екстракт гуарани (містить 22% кофеїну), кофеїн безводний, вітамін C (аскорбінова кислота), TheaCrine (TeaCrine), Capsimax Beadlet 2% (екстракт стручкового перцю), AstraGin, ніацин, BioPerine (екстракт чорного перцю), вітамін B6 (піридоксин HCl), тиамін (тиамін HCL), пантотенова кислота (пантотенат кальцію), фолієва кислота, вітамін B12 (ціанокобаламін)

  Кола: L-цитруліну DL-малат 2:1, креатин моногідрат, бета аланін, ароматизатор (натуральний ароматизатор, штучний ароматизатор, підсолоджувачі (сукралоза, ацесульфам K), барвник (жовтий «захід сонця» FCF, спеціальний червоний AC, діамантовий синій FCF)), L-лейцин, бетаїн безводний, L-глутамін, L-аргінін-A-кетоглутарат 2:1, L-карнітин, N-ацетил-L тирозин, діоксид кремнію, силікат кальцію, DL-бітартрат холіну, екстракт гуарани (містить 22% кофеїну), кофеїн безводний, вітамін C (аскорбінова кислота), TheaCrine (TeaCrine), Capsimax Beadlet 2% (екстракт стручкового перцю), AstraGin, ніацин, BioPerine (екстракт чорного перцю), вітамін B6 (піридоксин HCl), тиамін (тиамін HCL), пантотенова кислота (пантотенат кальцію), фолієва кислота, вітамін B12 (ціанокобаламін). Містить барвники жовтий «захід сонця» FCF та спеціальний червоний AC, які можуть мати негативний вплив на активність та увагу у дітей.

  Фруктовий пунш: L-цитруліну DL-малат 2:1, креатин моногідрат, бета аланін, ароматизатор (натуральний ароматизатор, штучний ароматизатор, підсолоджувачі (сукралоза, ацесульфам K), лимонна кислота, барвник (спеціальний червоний AC), L-лейцин, бетаїн безводний, L-глутамін, L-аргінін-A-кетоглутарат 2:1, L-карнітин, N-ацетил-L тирозин, діоксид кремнію, силікат кальцію, DL-бітартрат холіну, екстракт гуарани (містить 22% кофеїну), кофеїн безводний, вітамін C (аскорбінова кислота), TheaCrine (TeaCrine), Capsimax Beadlet 2% (екстракт стручкового перцю), AstraGin, ніацин, BioPerine (екстракт чорного перцю), вітамін B6 (піридоксин HCl), тиамін (тиамін HCL), пантотенова кислота (пантотенат кальцію), фолієва кислота, вітамін B12 (ціанокобаламін). Містить барвник спеціальний червоний AC, який може мати негативний вплив на активність та увагу у дітей.

  Апельсин-манго-маракуйя: L-цитруліну DL-малат 2:1, креатин моногідрат, бета аланін, ароматизатор (натуральний ароматизатор, штучний ароматизатор, підсолоджувачі (сукралоза, ацесульфам K), барвник (жовтий «захід сонця» FCF)), L-лейцин, бетаїн безводний, L-глутамін, L-аргінін-A-кетоглутарат 2:1, L-карнітин, N-ацетил-L тирозин, діоксид кремнію, силікат кальцію, DL-бітартрат холіну, екстракт гуарани (містить 22% кофеїну), кофеїн безводний, вітамін C (аскорбінова кислота), TheaCrine (TeaCrine), Capsimax Beadlet 2% (екстракт стручкового перцю), AstraGin, ніацин, BioPerine (екстракт чорного перцю), вітамін B6 (піридоксин HCl), тиамін (тиамін HCL), пантотенова кислота (пантотенат кальцію), фолієва кислота, вітамін B12 (ціанокобаламін). Містить барвник жовтий «захід сонця» FCF який може мати негативний вплив на активність та увагу у дітей.

 • Харчова цінність

  Розмір порції - 1 мірна ложка (14 г) 

  Порцій в упаковці - 30 порцій (враховуючи, що розмір однієї порції 14 г) (420 г)

  Харчова цінність

    В 14 г порції *RI
  Вітамін C 75 мг 94%
  Тиамін 1.1 мг 100%
  Ніацин 3.0 мг 19%
  Вітамін B6 1.4 мг 100%
  Фолієва кислота 250 мкг? 125%
  Вітамін B12 1.5 мкг?? 60%
  Пантотенова кислота? 1.0 мг 17%
    В 14 г порції  
  L-цитруліну малат 2:1 3000 мг  
  Креатин моногідрат 2000 мг  
  Бета аланін? 1600 мг  
  Лейцин 1000 мг  
  Бетаїн безводний 1000 мг  
  L-глутамін 1000 мг  
  L-аргінін AKG 2:1 500 мг  
  L-карнітин 500 мг  
  N-ацетил L-тирозин 500 мг  
  Бітартрат холіну?? 200 мг  
  Екстракт гуарани (22% кофеїну) 75 мг  
  Кофеїн (включає кофеїн & екстракт гуарани) 175 мг  
  TeaCrine® 35 мг  
  Capsimax® 500 мкг  
  AstraGin® 25 мг  
  BioPerine®  2.5 мг  

   

  * Рекомендована норма споживання для дорослої людини (8400 кДж/2000 ккал)

   

 • Інформація про товар
  brand:
  Myprotein
  range:
  Myrange
  Diet:
  Не містить глютену

  Вітамінна, мінеральна та амінокислотна передтренувальна харчова добавка у вигляді порошку з різними смаками та з додаванням підсолоджувачів.

THE Pre-Workout

Наш найвибуховіший передтренувальний комплекс став ще краще

 • Не містить глютену
3 відгуки

UAH 975.0

грн. 975,00


Кількість:

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )


ЗНИЖКА 30% НА ВСЕ ЗАМОЛЕННЯ | Код Знижки: UA2019


Шанс купити будь-які товари Myprotein на знижці 30%!

Код Знижки: UA2019

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є у наявності. При оформленні замовлення можна використовувати лише один код знижки.
На певні лінійки знижка не розповсюджується: Power, Form, Luxe Classic, Dry-Tech, Pro-Tech, Charge Compression Tights, Move Joggers ,Tru-Fit, The Original, Performance, Inspire Seamless, Shape Seamless, Knitted hats , Myprotein sports bras. 
КУПИТИ

 • Інформація про товар

  THE Pre-Workout: Вибуховий передтренувальний комплекс

  THE Pre-Workout - це наша преміальна передтренувальна добавка. Вона забезпечує необхідний вам заряд енергії для досягнення максимальних результатів.

  Комплекс THE Pre-Workout виготовляється з оптимальної суміші ретельно досліджених інгредієнтів, і є вибуховою сумішшю цитруліну, кофеїну, а також незамінних вітамінів та мінералів – включаючи вітамін B6, який, як було доведено наукою, сприяє зниженню втоми та змореності.

  Наша покращена формула відтепер містить ексклюзивну комбінацію з AstraGin®, BioPerine®, Capsimax®, та TeaCrine®. Вони були спеціально розроблені для того, щоб ви змогли зробити більше – повторення за повторенням, сет за сетом.

  Які переваги має THE Pre-Workout?

  THE Pre-Workout - це потужна суміш інгредієнтів, спеціально розроблених для того, щоб ви отримали той необхідний заряд енергії перед тренуванням. Незалежно від того, спалюєте ви жир, або збираєтесь піднімати штангу потужний… THE Pre-Workout - це ідеальна формула, яка допоможе вам працювати на повну.

  Наш потужний передтренувальний комплекс також має чотири солодкі та фруктові смаки на вибір, включаючи Голубу малину та Фруктовий пунш.

  Складники THE Pre-Workout:

  Кофеїн: THE Pre-Workout містить потужну суміш кофеїну та екстракту гуарани, які разом забезпечують 175 мг кофеїну, який покращує витривалість.*

  Креатин: наша безкомпромісна суміш містить моногідрат креатину, який, як було доведено наукою, підвищує фізичну працездатність під час послідовних, вибухових, коротких, інтенсивних тренувань.

  L-глутамін: амінокислота, яка є будівельним матеріалом для нових протеїнів, і є дуже популярною серед атлетів, від бодібілдерів до учасників змагань на витривалість.

  AstraGin®: 100% натуральний інгредієнт, який отримується з таких рослин, як женьшень помилковий та астрагал перепончатий, і є популярним інгредієнтом багатьох наших продуктів.

  BioPerine®: отримується з плодів чорного перцю, і користується популярністю у традиційній китайській медицині. З цим інгредієнтом ваше тренування отримує трохи перцю.

  Capsimax®: концентрований натуральний екстракт червоного стручкового перцю чилі. Розпалість свій організм без відчуття вогню у роті!

  TeaCrine®: отримується з теакрину, і за своєю дією схожий на кофеїн, який підвищує увагу та концентрацію* – надаючи вам необхідний приплив енергії.

  Наша формула також містить: 3 г L-цитруліну малату 2:1, 1.6 г бета аланіну, 1 г бетаїну безводного, 0.5 г L-аргініну, ААКГ 2.1, 0.5 г L-тирозину, 0.2 г бітартрату холіну, та 0.5 г L-карнітину.

  Коли слід приймати THE Pre-Workout?

  Для отримання максимальних результатів, ми рекомендуємо вживати передтренувальний комплекс приблизно за 30 хвилин до тренувань. Незалежно від ваших цілей тренувань, дуже важливо буди зарядженим для них, а наша унікальна формула надасть саме той необхідний заряд для тренувань.

  Прокачуйтесь по-новому: як отримати максимальні результати

  THE Pre-Workout - це наш передтренувальний комплекс "все в одному", який допомагає вам долати бар'єри і досягати цілей тренувань. Для того, щоб отримати максимальний результат, спробуйте поєднати THE Pre-Workout з THE Whey.

  THE Whey - наш ультра-преміальний сироватковий протеїн, який виготовляється з найкращих інгредієнтів, і завдяки 25 г протеїну в одній порції допомагає нарощувати та підтримувати м'язову масу*.

  Myrange: розроблено для досягнення максимальної працездатності

  Було доведено наукою, що цей спеціально розроблений комплекс підвищує працездатність. Myrange - це переможна формула для досягнення найкращих результатів. Він розроблений з використанням найновіших рецептур найкращим виробничим потужностям у своєму класі і містить найвисокоякісніші поживні речовини.

  * Було доведено наукою, що креатин підвищує фізичну працездатність під час послідовних, вибухових, коротких, інтенсивних тренувань. Позитивний ефект досягається при щоденному прийомі 3 г креатину.

  * Кофеїн сприяє підвищенню фізичної витривалості

  * Доведено, що кофеїн підвищує увагу та покращує концентрацію.

  * Протеїн сприяє нарощуванню та підтримці м'язової маси.

 • Основні переваги
  • Оновлена та покращена формула
  • Містить креатин, який підвищує фізичну працездатність*
  • 175 мг кофеїну в одній порції – для підвищення витривалості*
  • Містить AstraGin®, BioPerine®, Capsimax®, та TeaCrine®
  • Містить суміш науково досліджених інгредієнтів
 • Запропоноване вживання

  Приймайте 1 мірну ложку за 30 хвилин до тренувань. Змішайте кожну мірну ложку з 300-400 мл холодної води (до досягнення бажаної солодкості) та негайно випивайте. Для оцінки терпимості ми рекомендуємо починати з 1 мірної ложки або менше. Містить 175 мг кофеїну в одній мірній ложці.

  Увага: високий вміст кофеїну. Не рекомендується для дітей або вагітних, або годуючих грудьми жінок (175 мг кофеїну в 14 мг порції). Не перевищувати вказану рекомендовану добову норму. Даний продукт не повинен використовуватися в якості замінника для різноманітної, збалансованої дієти. Зберігати у прохолодному, сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці. Зберігати у недоступному для дітей місці.

 • Інгредієнти

  Голуба малина: L-цитруліну DL-малат 2:1, креатин моногідрат, бета аланін, ароматизатор (натуральний ароматизатор, штучний ароматизатор, підсолоджувачі (сукралоза, ацесульфам K), лимонна кислота, барвник (діамантовий синій FCF)), L-лейцин, бетаїн безводний, L-глутамін, L-аргінін-A-кетоглутарат 2:1, L-карнітин, N-ацетил-L тирозин, діоксид кремнію, силікат кальцію, DL-бітартрат холіну, екстракт гуарани (містить 22% кофеїну), кофеїн безводний, вітамін C (аскорбінова кислота), TheaCrine (TeaCrine), Capsimax Beadlet 2% (екстракт стручкового перцю), AstraGin, ніацин, BioPerine (екстракт чорного перцю), вітамін B6 (піридоксин HCl), тиамін (тиамін HCL), пантотенова кислота (пантотенат кальцію), фолієва кислота, вітамін B12 (ціанокобаламін)

  Кола: L-цитруліну DL-малат 2:1, креатин моногідрат, бета аланін, ароматизатор (натуральний ароматизатор, штучний ароматизатор, підсолоджувачі (сукралоза, ацесульфам K), барвник (жовтий «захід сонця» FCF, спеціальний червоний AC, діамантовий синій FCF)), L-лейцин, бетаїн безводний, L-глутамін, L-аргінін-A-кетоглутарат 2:1, L-карнітин, N-ацетил-L тирозин, діоксид кремнію, силікат кальцію, DL-бітартрат холіну, екстракт гуарани (містить 22% кофеїну), кофеїн безводний, вітамін C (аскорбінова кислота), TheaCrine (TeaCrine), Capsimax Beadlet 2% (екстракт стручкового перцю), AstraGin, ніацин, BioPerine (екстракт чорного перцю), вітамін B6 (піридоксин HCl), тиамін (тиамін HCL), пантотенова кислота (пантотенат кальцію), фолієва кислота, вітамін B12 (ціанокобаламін). Містить барвники жовтий «захід сонця» FCF та спеціальний червоний AC, які можуть мати негативний вплив на активність та увагу у дітей.

  Фруктовий пунш: L-цитруліну DL-малат 2:1, креатин моногідрат, бета аланін, ароматизатор (натуральний ароматизатор, штучний ароматизатор, підсолоджувачі (сукралоза, ацесульфам K), лимонна кислота, барвник (спеціальний червоний AC), L-лейцин, бетаїн безводний, L-глутамін, L-аргінін-A-кетоглутарат 2:1, L-карнітин, N-ацетил-L тирозин, діоксид кремнію, силікат кальцію, DL-бітартрат холіну, екстракт гуарани (містить 22% кофеїну), кофеїн безводний, вітамін C (аскорбінова кислота), TheaCrine (TeaCrine), Capsimax Beadlet 2% (екстракт стручкового перцю), AstraGin, ніацин, BioPerine (екстракт чорного перцю), вітамін B6 (піридоксин HCl), тиамін (тиамін HCL), пантотенова кислота (пантотенат кальцію), фолієва кислота, вітамін B12 (ціанокобаламін). Містить барвник спеціальний червоний AC, який може мати негативний вплив на активність та увагу у дітей.

  Апельсин-манго-маракуйя: L-цитруліну DL-малат 2:1, креатин моногідрат, бета аланін, ароматизатор (натуральний ароматизатор, штучний ароматизатор, підсолоджувачі (сукралоза, ацесульфам K), барвник (жовтий «захід сонця» FCF)), L-лейцин, бетаїн безводний, L-глутамін, L-аргінін-A-кетоглутарат 2:1, L-карнітин, N-ацетил-L тирозин, діоксид кремнію, силікат кальцію, DL-бітартрат холіну, екстракт гуарани (містить 22% кофеїну), кофеїн безводний, вітамін C (аскорбінова кислота), TheaCrine (TeaCrine), Capsimax Beadlet 2% (екстракт стручкового перцю), AstraGin, ніацин, BioPerine (екстракт чорного перцю), вітамін B6 (піридоксин HCl), тиамін (тиамін HCL), пантотенова кислота (пантотенат кальцію), фолієва кислота, вітамін B12 (ціанокобаламін). Містить барвник жовтий «захід сонця» FCF який може мати негативний вплив на активність та увагу у дітей.

 • Харчова цінність

  Розмір порції - 1 мірна ложка (14 г) 

  Порцій в упаковці - 30 порцій (враховуючи, що розмір однієї порції 14 г) (420 г)

  Харчова цінність

    В 14 г порції *RI
  Вітамін C 75 мг 94%
  Тиамін 1.1 мг 100%
  Ніацин 3.0 мг 19%
  Вітамін B6 1.4 мг 100%
  Фолієва кислота 250 мкг? 125%
  Вітамін B12 1.5 мкг?? 60%
  Пантотенова кислота? 1.0 мг 17%
    В 14 г порції  
  L-цитруліну малат 2:1 3000 мг  
  Креатин моногідрат 2000 мг  
  Бета аланін? 1600 мг  
  Лейцин 1000 мг  
  Бетаїн безводний 1000 мг  
  L-глутамін 1000 мг  
  L-аргінін AKG 2:1 500 мг  
  L-карнітин 500 мг  
  N-ацетил L-тирозин 500 мг  
  Бітартрат холіну?? 200 мг  
  Екстракт гуарани (22% кофеїну) 75 мг  
  Кофеїн (включає кофеїн & екстракт гуарани) 175 мг  
  TeaCrine® 35 мг  
  Capsimax® 500 мкг  
  AstraGin® 25 мг  
  BioPerine®  2.5 мг  

   

  * Рекомендована норма споживання для дорослої людини (8400 кДж/2000 ккал)

   

 • Інформація про товар
  brand:
  Myprotein
  range:
  Myrange
  Diet:
  Не містить глютену

  Вітамінна, мінеральна та амінокислотна передтренувальна харчова добавка у вигляді порошку з різними смаками та з додаванням підсолоджувачів.

Відгуки покупців

5.0

3 відгуки

5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
 

Кращі Відгуки клієнтів

Відгуки про їжу та косметику можуть залежати від уподобань людини. Усі відгуки незалежні і не представляють інтереси The Hut Group.

Mypre

Перед тренировкой то что надо. Бывают такие дни, что сил совсем нет и не то чтобы тренироваться, то даже говорить ни с кем не хочется. Вот именно тогда и приходит на помощь подобные штуки! Наверно один из лучших предтренов, который я пробывал!

Дмитро

Міцьна суміш! додає витривалості та енергії. склад гарний, високі дози, те що треба!

Дмитро

Класний гейнер! смак норм, змішується добре, вуглеводи складні, не цукор, як в дешевих. Маасу дає суттєво, змішую велику порцію і ділю на два прийоми.

2019 © The Hut.com Limited, a company registered in England and Wales (company number 05016010) whose registered address is Voyager House, Chicago Avenue, Manchester Airport, M90 3DQ.