Масло Антарктичного Кріля

Омега 3 фосфоліпіди

Смак
Пакунок
Сума

50% знижка на всі продукти із списку | Використовуйте код: UA50

Купуйте продукти за пів ціни!

Використовуйте код знижки: UA50 та отримуйте знижку 50% на всі продукти у списку!

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку.

КУПИТИ
грн. 705,00

Інформація про товар

"

Що таке Масло Антарктичного Кріля?

Масло Антарктичного Кріля або Крилевий жир отримують з антарктичного криля виду Euphausia Superba, який багатий Омега-3 жирними кислотами - Ейкозапентаєновою Кислотою (ЕПК) і Докозагексоеновою Кислотою (ДГК) і містить антиоксидант Астаксантин.

Superba™ торгова марка - масло Кріля видобуте з Антарктичного Кріля,Euphausia superba.
Олія багата Омега-3 жирними кислотами, більшість з яких прикріплені до фосфоліпідів. Крілевый жир superba™ також містить антиоксидант Астаксантин.

Вдосконалений процес вилучення олії Антарктичного Кріля проводиться при повній відсутності Гексану, хімічної речовини ,що часто використовується в добавках з Крілем. Наше масло кріля виробляється за допомогою унікального і екологічного процесу, що означає високу якість олії з мінімальним впливом на природні ресурси.

Eco-Harvesting® є товарним знаком компанії Aker BioMarine, це екологічно доброзичлива технологія, розроблена для лову Крілю без впливу на навколишнє середовище.

Переваги Масло Антарктичного Кріля

ЕПК і ДГК сприяють нормальному функціонуванню серця, підтримання нормального рівня тригліцеридів у крові, а також нормалізації артеріального тиску.

Кому підходить Масло Антарктичного Кріля?

Так як в сучасному раціоні харчування особливо мало корисних для здоров'я фосфоліпдних жирних кислот, такі харчові добавки, як масло антарктичного криля надають легкий і ефективний спосіб збільшити денне споживання Омега-3 жирних кислот.

Eco-Harvesting® є торговою маркою компанії Aker BioMarine

Візьміть до уваги, що інформація на етикетці цього продукту надана англійською мовою. Інформація може бути також надана французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

  • Високі рівні ЕПК і ДГК
  • Сприяє нормальній роботі серця
  • Прогресивна біологічна добавка

Запропоноване вживання

Consume 1 softgel daily.

Do not exceed the stated recommended daily dose. This product should not be used as a substitute for a varied, balanced diet. Keep in a cool dry place out of direct sunlight. Not suitable for vegetarians. Store out of the reach of young children.

Інгредієнти

"

Масло Антарктичного Криля (Молюски), Капсули (Желатин), Зволожувачі (Сорбітол, Гліцерин), Вода, Смак Ваніль.

Протипоказання:

Для попередження алергії на продукти що містять глютен див.склад продуктів виділенінапівжирним шрифтом. Вироблено на підприємстві, де також обробляються молоко, соя, яйця, глютен і продукти з них.

Харчова цінність

Розмір дози - 1 капсула

Доз в упаковці - 90 (90 капсул), 250 (250 капсул)

Типова харчова цінність

      На дозу
Фосфоліпіди     200 мг
Усього омега-3     110 мг
EPA (ейкозапентаєнова кислота)     60 мг
DHA (докосагексаєнова кислота)     28 мг
Усього омега-6     10 мг
Холін     25 мг
Астаксантин     50 мкг

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Масло Антарктичного Кріля

Обрати зображення

Масло Антарктичного Кріля
Back to top