• Вегетаріанські

    Вегетаріанські

  • Веганські

    Веганські

CarBarley™

Low GI carbohydrate

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 510,00

Інформація про товар

Що таке CarBarley™?

CarBarley™ це вуглеводи з низьким глікемічним індексом, які отримуються з ячмінного крохмалю і мають високий вміст амілопектину (92%), вміст цукру складає близько 7 г в одній дозі.

Переваги CarBarley™

Це низькоглікемічний вуглеводний продукт, який чудово підходить для підготовки до тренувань і відновлення при виконанні різних видів спорту та вправ на витривалість, які потребують значних затрат глікогену

Кому підходить CarBarley™?

Багато атлетів і відвідувачів спортзалів можуть використовувати даний продукт, як заміну цукру, при збільшенні денного прийому вуглеводів. CarBarley™ є чудовим джерелом низькоглікемічних вуглеводів при важких фізичних навантаженнях та заняттях груповими видами спорту.

Дієтичні вподобання усіх наших клієнтів є надзвичайно важливими для нас. Хоча ця продукція виготовляється з інгредієнтів, які підходять для веганів, будь ласка, зверніть увагу на те, що молочні продукти також використовуються в межах того ж виробництва і є дуже низький, проте, все ж, ризик, занесення їх часток на даний виробничий об'єкт.

Зверніть увагу, що маркування продукту, в якості обов'язкового мінімуму, здійснено англійською мовою. В залежності від продукту, можлива наявність маркування французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

  • Вуглеводи з низьким глікемічним індексом
  • Чудово підходить для тренувань та відновлення
  • Відмінне співвідношення ціни та якості

Запропоноване вживання

Вуглеводи впливають на відновлення мязів після інтенсивного фізичного навантаження та/або вправ на витривалість. Відповідно, для того, щоб поповнити запаси глікогену в м'язах, ми радимо додавати 1 велику ложку (35г) на кожні 150-250мл води або вашого улюбленого напою, змішати в шейкері Myprotein та споживати протягом 4 годин після тренувань. Позитивний ефект досягається за рахунок споживання вуглеводів з усіх джерел, при загальному споживанні 4 г/кг маси тіла, дозовано протягом перших 4-х годин і не пізніше 6-ти годин після тренувань.

Зберігати у сухому прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Даний продукт призначений для доповнення активного способу життя та збалансованої дієти. Підходить для вегетаріанців та веганів.

Інгредієнти

Алергени, включаючи зернові з вмістом глютену, відмічені в інгредієнтахжирним шрифтом. Може містити сою, молоко, яйця.

Без смакових добавок: Восковидний ячмінний крохмаль (100%)

Харчова цінність

Одноразова доза - 1 Scoop (35g)

Доз в упаковці - 28 (1kg)

Харчова цінність

  На 100 г продукту в одній дозі *РДН
Енергетична цінність 1733 кДж/410 ккал 607 кДж/144 ккал 7%
Жири 2.4 г 0.8 г 1%
  з яких насичені 0.6 г 0.2 г 1%
Вуглеводи 77 г 27 г 10%
  з яких цукор 7.4 г 2.6 г 3%
Білки 12 г 4.2 г 8%
Сіль <0.01 г <0.01 г 0%

 

*Рекомендована добова норма для дорослої людини (8400 кДж/2000 ккал)

Харчова цінність подана для версії Без смакових добавок, при виборі альтернативного смаку показники можуть відрізнятися до 10%

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

CarBarley™

Обрати зображення

CarBarley™
Back to top