Доданий в корзину.

На жаль, мабуть, була допущена помилка. Будь ласка спробуйте ще раз.

Кількість:

Разом: ( товари в корзині)

Можливо, товар, який Ви шукаєте, вже не існує.

Інші покупці придбали замість

Безкоштовний подарунок
Creapump

Creapump

 • Вегетаріанець
 • Не містить глютену
UAH

ПОДАРУНОК | ОБЕРИ СВОЮ ЗАКУСКУ від 4,500 грн.

Обери свою закуску

На всі замовлення від 4,500 грн. обери вподобану закуску в подарунок з:
***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. Ви маєте змогу обрати лише 1 подарунок зі списку при досягненні вказаної суми замовлення після використання коду знижки.
КУПИТИ
 • Опис товару

  Creapump® це ідеальна передтренувальна формула для всіх, хто бажає підвищити потік енергії та перевести свої тренування на наступний рівень. Поєднання вуглеводів, креатину та амінокислот преміум-класу дасть вам можливість підвищити складність та тривалість тренувань і покращить кровопостачання організму, тим самим, сприяючи досягненню нових результатів.

  Поєднання вуглеводів декстрози та Палатінози® було розроблене, щоб покращити засвоєння амінокислот, –цитруліну малату і таурину. В результаті, ви будете краще виглядати і почуватися, підвищиться ваша витривалість та здатність концентруватис.

  Включивши до складу добавки Creapure®, моногідрат креатину найчистішої форми, з усіх наявних на ринку, ми отримали продукт, що сприяє оптимальній потужності м'язової діяльності під час тренувань, щоб забезпечити вам можливість зробити ті останні кілька повторень.

  Основні переваги
  • Збільшує вибухову силу під час виконання короткострокових ривків
  • Збільшує вибухову силу під час виконання вправ високої інтенсивності
  • Поєднання вуглеводів, креатину та амінокислот
 • Запропоноване вживання

  Креатин підвищує результативність та вибухову силу†, а вуглеводи сприяють відновленню м'язів‡. Щоб отримати максимальну користь від продукту, в шейкер Myprotein додавати 1 велику мірну ложечку добавки (30г) на 150-250 мл води або соку, збовтати і споживати до і/або після тренування. †Креатин підвищує фізичну результативність повторюваних ривків під час виконання короткострокових вправ високої інтенсивності. Сприятливий ефект досягається при щоденному прийомі 3 г креатину. ‡Сприятливий ефект досягається за рахунок прийому вуглеводів з різних джерел, при загальному споживанні 4 г на 1 кг маси тіла. При цьому, вживати препарат слід протягом перших 4-х годин і не пізніше як 6 годин після тренувань.

  Зберігати в сухому, прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Продукт рекомендується використовувати людям, що ведуть активний спосіб життя та дотримуються принципів збалансованого харчування. Не підходить для вегетаріанців.

 • Інгредієнти

  Алергени подано в переліку інгредієнтів та виділено жирним шрифтом . Також може містити глютен, сою і яйця.

  Продукт зі смаком тропічних фруктів:Набір вуглеводів (63%) (декстроза, ізомальтулоза* (Палатіноза *®*)), моногідрат креатину (Creapure *®*) (15%), цитруліну малат, аргініну альфа-кетоглютарат, смакові добавки, підкислювачі (лимонна кислота), таурин, підсолоджувач (сукралоза), барвники (куркумін). * Ізомальтулоза є джерелом глюкози та фруктози.

  Продукт без смакових домішок: Набір вуглеводів (68%) (декстроза, ізомальтулоза* (Палатіноза *®*)), моногідрат креатину (Creapure *®*) (15%), цитруліну малат, аргініну альфа-кетоглютарат, таурин. *Ізомальтулоза є джерелом глюкози та фруктози.

 • Харчова цінність

  Одноразова доза - 1 мірна ложечка (30г)

  Доз в упаковці - 25 (750г), 50 (1.5кг)

  Поживна цінність

    На 100 г продукту В одній дозі *Орієнтовна добова норма
  Енергетична цінність 1246 кДж/293 ккал 374 кДж/88 ккал 4%
  Жири 0 г 0 г 0%
    з яких насичені 0 г 0 г 0%
  Вуглеводи 68 г 20 г 8%
    з яких цукру 68 г 20 г 22%
  Білки 0 г 0 г 0%
  Сіль <0.01 г <0.01 г 0%
        В одній дозі
  Креатину моногідрат (Creapure®)     5 г
  Цитруліну малат     2 г
  Аргініну альфа-кетоглютарат     2 г
  Таурину     600 мг

   

  * Орієнтовна добова норма споживання калорій середньостатистичною дорослою людиною (8400кДж/2000 ккал)

  Відомості про поживну цінність вказано для продукту без смакових домішок. При виборі ароматизованого продукту, поживна цінність може відрізнятися від заявленої на 10%

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Клієнти, які купили це, також купили:

Back to top