Доданий в корзину.

На жаль, мабуть, була допущена помилка. Будь ласка спробуйте ще раз.

Кількість:

Разом: ( товари в корзині)

Пропозиція

Глюкоманнан

500mg Glucomannan Capsules

UAH 330.0

грн. 330,00

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

Безкоштовна доставка (-149,00) від 2,000 грн!
Код не потрібен

Тільки обмежаинй час!

Безкоштовна доставка ваших улюблених продуктів на замовлення від 2,000 гривень!
Код не потрібен, при досягненні замовлення 2,000 грн або більше, вартість доставки 149,00 грн буде вираховувана з вашого замовлення

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
 • Опис товару

  Глюкоманнан – це водорозчинна дієтична клітковина, яка, за умов дотримання низькокалорійної дієти, сприяє втраті ваги*. Іншими словами, якщо ви зменшуєте споживання калорій, то наш продукт допоможе вам здійснити вашу мрію про ідеальне тіло. Помітного жироспалюючого ефекту можна досягти, якщо приймати порошок тричі на день до їди по 1 г кожного дня, запиваючи 1-2 стаканами води. Крім цього, глюкоманнан сприяє підтриманню нормального рівня холестерину в крові за умови, що ви щоденно споживаєте 4 г продукту.

  Глюкоманнан отримують з кореня конжака і зазвичай перемелюють у борошно, з якого готують низькокалорійну альтернативу мічним виробам. Спробуйте ПЕРА, СПАГЕТІ, ЛАЗАНЬЮ, ФЕТУЧІНІ, ЛОКШИНУ and РИСОВІ ЗЕРНА, якщо хочете використовувати цей інгредієнт для приготування низькокалорійних і смачних страв. Однак, капсули - це надзвичайно зручний та швидкий спосіб скористатися перевагами глюкоманнана для здоров’я. Просто приймайте по 2 капсули тричі на день, щоб підвишити ефективність вашої низькокалорійної дієти.

  Увага: Продукт протипоказано вживати особам, що мають труднощі з ковтанням. Запивати великою кількістю води. Зверніть увагу, що кожну дозу треба запивати 1-2 стаканами води, щоб забезпечити потрапляння продукту до шлунку.

  *Ефект досягається, якщо щоденно приймати три дози по 1 г продукту

  **Ефект досягається, якщо щоденно приймати 4 г продукту

  Основні переваги
  • Глюкоманнан у складі низькокалорійної дієти сприяє зниженню ваги*
  • Глюкоманнан сприяє підтриманню нормального рівня холестерину в крові**
  • 500 мг глюкоманнану в одній капсулі
  • Сприяє зниженню ваги
 • Запропоноване вживання

  Рекомендується приймати по 2 капсули тричі на день до їди, запиваючи 1-2 стаканами води.

  Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Продукт не слід використовувати в якості замінника різноманітного, збалансованого харчування. Зберігати в сухому прохолодному місці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Увага: Продукт протипоказано вживати особам, що мають труднощі з ковтанням. Запивати великою кількістю води. Зверніть увагу, що кожну дозу треба запивати 1-2 стаканами води, щоб забезпечити потрапляння продукту до шлунку.

 • Інгредієнти

  Глюкоманнан (корінь конжака), оболонка капсул (гідроксипропілметилцелюлоза), барвник капсул (двоокис титану).

 • Харчова цінність

  Одноразова доза - 2 капсули, 3 рази на день* перед їжею (6 капсул щоденно).

  Доз в упаковці - 15 (90 капсул), 30 (180 капсул), 60 (360 капсул).

  Харчова цінність

    В одній дозі
  Глюкоманнан 3000 мг

  *Продукт протипоказано вживати особам, що мають труднощі з ковтанням. Запивати великою кількістю води. Зверніть увагу, що кожну дозу треба запивати 1-2 стаканами води, щоб забезпечити потрапляння продукту до шлунку.

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Back to top