• Gluten Free

  Gluten Free

 • Вегетаріанські

  Вегетаріанські

 • Веганські

  Веганські

Інозитол

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 405,00

Інформація про товар

Водорозчинна сполука Інозитол відноситься до вітамінів групи B. Вона міститься в структурах клітинних мембран і відіграє важливу роль у процесах метаболізму жирів та холестерину, в тому числі виведення жирів з печінки. Інозитол також бере участь у процесах передачі нервових імпульсів та обміну жирів в організмі.

Інозитол забезпечує цілісність клітинних мембран загалом, а, особливо, спеціалізованих клітин головного мозку, кісткового мозку, очей і кишечника. Клітинні мембрани регулюють вміст клітин, забезпечуючи їх ефективне функціонування.

Основні переваги

 • Незамінний для нормального функціонуванння нервової системи
 • Підвищує розумову працездатність
 • Підвищує здатність концентруватися

Запропоноване вживання

В шейкер налити бажану кількість води або фруктового соку. Потім додати 750мг продукту, збовтати і випити. Вживати 1-3 рази на день.

Примітка: Для дозування препарату рекомендується використовувати терези високої точності. Ми робимо все можливе, щоб мірні ложечки Myprotein забезпечували високу точність вимірювання, проте з їх допомогою можна визначити лише приблизну вагу і вони не можуть замінити стандартизованого вимірювального приладу.

Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Продукт є біологічно активною добавкою, який не слід використовувати в якості замінника збалансованого харчування та здорового способу життя. Зберігати в сухому прохолодному місці, недоступному для дітей .

Інгредієнти

Виготовлено на об'єкті, що переробляє молоко, сою, яйця, клейковину та продукти з них.

Продукт без смакових добавок: Інозитол (100%)

Харчова цінність

Одноразова доза - 1/6 чайної ложки (750 мг)

Доз в упаковці - 333 (250г), 666 (500г)

Харчова цінність

  В одній дозі
Інозитолу     750 мг

 

Відомості про харчову цінність вказано для продукту без смакових добавок. При виборі ароматизованого продукту, харчова цінність може відрізнятися від заявленої.

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Інозитол

Обрати зображення

Інозитол
Back to top