• Gluten Free

  Gluten Free

 • Вегетаріанські

  Вегетаріанські

 • Веганські

  Веганські

L Теанін

Смак
Пакунок
Сума
50% знижка на всі продукти із списку | Використовуйте код: НАВПІВ | Додаткова знижка 5% на все замовлення при покупці 2х та більше речей одягу

50% знижка на всі продукти із списку | Використовуйте код: НАВПІВ | Додаткова знижка 5% на все замовлення при покупці 2х та більше речей одягу

Купуйте продукти за пів ціни!

Використовуйте код знижки: НАВПІВ та отримуйте знижку 50% на всі продукти у списку!

Також, користуйтесь додатковою знижкою 5% на все замовлення при покупці двох та більше речей одягу!

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку.

КУПИТИ
₴ 835,00

Інформація про товар

L Теанін - це амінокислота, яку можна знайти в природі в зеленому чаї. Було показано, що вона сприяє розслабленню і спокійному стану, не викликаючи сонливості або зниження пильності. Було висловлено припущення, що L Теанін може збільшити кількість деяких нейромедіаторів і альфа-хвиль, що виробляються мозком, які підтримують заспокійливий ефект.

Протягом багатьох років люди споживали зелений чай через його розслаблюючі властивості. L Теанін є активним інгредієнтом в зеленому чаї, який допомагає отримати це почуття розслаблення і спокою.

L Теанін має ряд корисних ефектів, включаючи його здатність сприяти релаксації і спокою. Попередні дослідження показують, L Теанін може також підтримувати серцево-судинну функцію, покращують здатність концентруватися, зменшити нервове збудження, а також потенційно знижує кров'яний тиск. Також є припущення, що L Теанін може сприяти релаксації імати глибокий сон.

Припускається, що заспокійливий ефект отримується за рахунок збільшення рівня ГАМК (гамма-аміно-масляна кислота) важливим гальмівним нейромедіатором в головному мозку. ГАМК, як було показано, зменшує відчуття збудливості, занепокоєння і безсоння. L Теанін також може збільшити рівень допаміну, іншої хімічної речовини в мозку, якя може покращити настрій.

Хоча L Теанін міститься в зеленому чаї, він не має кофеїну, який часто асоціюється з побічними ефектами такими, як "нервовість" і "тривожність". L Theanine працює, щоб компенсувати гіпер ефект кофеїну заспокійливим ефектом.

Основні переваги

 • Природна амінокислота
 • 100% L Теанін
 • Рекомендовано 200мг щоденно

Запропоноване вживання

Додайте бажану кількість води або фруктового соку в наш шейкер. Потім додайте 200мг, збовтайте, вживайте. Споживайте 1-2 рази на день. Краще вживати на пустий шлунок

Примітка: Ми рекомендуємо всі порції вимірювати за допомогою точного набору ваг. У той час як ми робимо все можливе, щоб забезпечити точне рівноцінне вимірювання, використовуючи наші ложечки Myprotein, вони є лише приблизними і не є заміною стандартизованого вимірювального пристрою.

Не перевищуйте вказану рекомендовану добову дозу. Даний продукт є харчовою добавкою і тому не повинен використовуватися в якості альтернативи різноманітного харчування та здорового способу життя. Зберігати в сухому прохолодному місці та недоступному для дітей.

Інгредієнти

Вироблено на обладнанні, яке також працює з молоком, соєю, яйцями, глютеном та продуктами з них.

Без смакових добавок: L Теанін (100%)

Харчова цінність

Розмір порції - 200 мг

Порцій в упаковці - 500 (100г), 1000 (200г)

Харчова цінність

 В одній порції
L Теанін  200 мг

 

Інформація про енергетичну цінність продукту вказана для версії без смакових добавок, при виборі альтернативного смаку значення можуть змінюватися.

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Напишіть відгук, щоб потрапити в конкурс та виграти сертифікат на &фунтів;100

L Теанін

Обрати зображення

L Теанін
Back to top