• Gluten Free

  Gluten Free

 • Вегетаріанські

  Вегетаріанські

 • Веганські

  Веганські

L Теанін

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 

КУПИТИ
грн. 835,00

Інформація про товар

L Теанін - це амінокислота, яку можна знайти в природі в зеленому чаї. Було показано, що вона сприяє розслабленню і спокійному стану, не викликаючи сонливості або зниження пильності. Було висловлено припущення, що L Теанін може збільшити кількість деяких нейромедіаторів і альфа-хвиль, що виробляються мозком, які підтримують заспокійливий ефект.

Протягом багатьох років люди споживали зелений чай через його розслаблюючі властивості. L Теанін є активним інгредієнтом в зеленому чаї, який допомагає отримати це почуття розслаблення і спокою.

L Теанін має ряд корисних ефектів, включаючи його здатність сприяти релаксації і спокою. Попередні дослідження показують, L Теанін може також підтримувати серцево-судинну функцію, покращують здатність концентруватися, зменшити нервове збудження, а також потенційно знижує кров'яний тиск. Також є припущення, що L Теанін може сприяти релаксації імати глибокий сон.

Припускається, що заспокійливий ефект отримується за рахунок збільшення рівня ГАМК (гамма-аміно-масляна кислота) важливим гальмівним нейромедіатором в головному мозку. ГАМК, як було показано, зменшує відчуття збудливості, занепокоєння і безсоння. L Теанін також може збільшити рівень допаміну, іншої хімічної речовини в мозку, якя може покращити настрій.

Хоча L Теанін міститься в зеленому чаї, він не має кофеїну, який часто асоціюється з побічними ефектами такими, як "нервовість" і "тривожність". L Theanine працює, щоб компенсувати гіпер ефект кофеїну заспокійливим ефектом.

Основні переваги

 • Природна амінокислота
 • 100% L Теанін
 • Рекомендовано 200мг щоденно

Запропоноване вживання

Додайте бажану кількість води або фруктового соку в наш шейкер. Потім додайте 200мг, збовтайте, вживайте. Споживайте 1-2 рази на день. Краще вживати на пустий шлунок

Примітка: Ми рекомендуємо всі порції вимірювати за допомогою точного набору ваг. У той час як ми робимо все можливе, щоб забезпечити точне рівноцінне вимірювання, використовуючи наші ложечки Myprotein, вони є лише приблизними і не є заміною стандартизованого вимірювального пристрою.

Не перевищуйте вказану рекомендовану добову дозу. Даний продукт є харчовою добавкою і тому не повинен використовуватися в якості альтернативи різноманітного харчування та здорового способу життя. Зберігати в сухому прохолодному місці та недоступному для дітей.

Інгредієнти

Вироблено на обладнанні, яке також працює з молоком, соєю, яйцями, глютеном та продуктами з них.

Без смакових добавок: L Теанін (100%)

Харчова цінність

Розмір порції - 200 мг

Порцій в упаковці - 500 (100г), 1000 (200г)

Харчова цінність

 В одній порції
L Теанін  200 мг

 

Інформація про енергетичну цінність продукту вказана для версії без смакових добавок, при виборі альтернативного смаку значення можуть змінюватися.

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

L Теанін

Обрати зображення

L Теанін
Back to top