Сумка-холодильник від Myprotein (вміщує 8 порційних контейнерів)

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: BEREZEN

Отримайте знижку 30% на всі продукти сайту!

Використовуйте код знижки: BEREZEN

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 1 225,00

Наявність:

Інформація про товар

Підживіть свої амбіції з новою Сумкою-холодильником від Myprotein, - стильним та функціональним рішенням для задоволення ваших потреб в продуктах харчування на ходу. Завдяки можливості зберігати до 8 порційних страв, Сумка-холодильник від Myprotein гарантуватиме вам здорове харчування протягом всього дня. Дизайн нашої сумки забезпечує підтримання низької температури протягом тривалого часу, що дасть вам можливість розширити ваше меню, не переймаючись, що продукти можуть зіпсуватися.

Сумка-холодильник від Myprotein виготовлена з високоякісних матеріалів, і призначена для використання в спортзалі та на ходу. Завдяки наявності плечового ременя, довжина якого регулюється та ергономічної гумової ручки, наша сумка - це свого роду ціла мобільна система для забезпечення ваших потреб у якісних продуктах харчування. Сумка-холодильник від Myprotein постачається разом з пакетами льоду та термостійкими контейнерами; все, що вам потрібно зробити зараз – це приготувати собі смачні та здорові страви на цілий день!

Зверніть увагу, що маркування продукту, в якості обов’язкового мінімуму, здійснено англійською мовою. В залежності від продукту, можлива наявність маркування французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

  • Вміщує 8 контейнерів для їжі
  • Виготовлена з міцної тканини
  • Постачається разом з пакетами льоду та контейнерами

Запропоноване вживання

Готуючи їжу на цілий день, помістіть пакети з льодом в морозильну камеру на ніч. Складіть готові страви в Сумку-холодильник від Myprotein, розмістивши заморожені пакети між контейнерами з їжею, і ви готові до тривалого активного дня!

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Сумка-холодильник від Myprotein (вміщує 8 порційних контейнерів)

Обрати зображення

Сумка-холодильник від Myprotein (вміщує 8 порційних контейнерів)
Back to top