Омега-Баланс

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: BEREZEN

Отримайте знижку 30% на всі продукти сайту!

Використовуйте код знижки: BEREZEN

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 470,00

Інформація про товар

Риб'ячий жир «Омега-Баланс» характеризується високою ефективністю, оскільки містить мінімум 710 мг жирних кислот омега-3 в одній 1000-мг капсулі, - а це найвищий показник з усіх продуктів, доступних на ринку. Група кислот омега-3 відноситься до незамінних жирних кислот, які відіграють провідну роль у підтримці здоров’я серцево-судинної системи та суглобів. Ці надзвичайно потужні м’які капсули - зручний спосіб збагатити свій раціон кислотами омега-3 та уникнути їх дефіциту.

Омега-Баланс містить мінімум 360 мг ейкозапентаєнової кислоти та 240 мг докозагексаєнової кислоти, включених до складу препарату в оптимальному співвідношенні 3: 2. Це забезпечує максимальну користь для вашого здоров'я від прийому нашого продукту. Як було встановлено, ейкозапентаєнова та докозагексаєнова кислоти – це довголанцюгові жирні кислоти, які підтримують нормальне функціонування мозку, очей та серцево-судинної системи.

Зі спортивної точки зору, прийом ейкозапентаєнової та докозагексаєнової кислот сприяє як підвищенню спортивної результативності, так і покращенню загального фізичного стану. В результаті низки досліджень було встановлено, що незамінні жирні кислоти сприяють збереженню запасів енергії, що продукується з глюкози, водночас спонукаючи організм використовувати жирові відкладення для виробництва енергії.

Омега-Баланс виготовляється з використанням запатентованого процесу PureMax™, що гарантує високу якість, чистоту та ефективність риб'ячого жиру, який, крім того, ретельно відбирається. PureMax™ - це унікальна технологія очищення та концентрації кислот омега-3, розроблена на основі багаторічної науково-дослідної праці та виробничого досвіду. Процес PureMax™ гарантує високу якість риб'ячого жиру завдяки видаленню забрудників, які потрапляють до нього із навколишнього середовища (наприклад, важкі метали, діоксини, пестициди та поліхлорбіфеноли, що мають тенденцію накопичуватися в рибі у високих концентраціях, передаючись по харчовому ланцюгу. Таким чином, концентрації цих речовин можуть перевищувати безпечні рівні, встановлені контролюючими органами, такими як Європейська комісія та Всесвітня організація контролю якості ейкозапентаєнової та докозагексаєнової кислот).

Основні переваги

  • Риб'ячий жир високої чистоти
  • Містить мінімум 710 мг жирних кислот омега-3 в одній 1000-мг капсулі
  • Зручний спосіб збагатити свій раціон кислотами омега-3

Запропоноване вживання

Приймати по 2 м’які капсули 1-3 рази на день під час їжі.

Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Продукт не слід використовувати в якості замінника різноманітного, збалансованого харчування. Зберігати в сухому прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Не підходить для вегетаріанців. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Інгредієнти

Риб’ячий жир Омега-3, антиоксидант (вітамін Е), м’яка капсула (желатин, гліцерин).

Алергени:

Алергени подано в переліку інгредієнтів та виділено жирним шрифтом. Виготовлено на об'єкті, що переробляє молоко, сою, яйця, клейковину та продукти з них.

Харчова цінність

Одноразова доза - 1 м’які капсули

Доз в упаковці - 90 (90 м’яких капсул), 250 (250 м’яких капсул)

Типова харчова цінність

      В одній дозі
Загальний вміст кислот омега-3     710 мг
Eйкозапентаєнова кислота     360 мг
Докозагексаєнова кислота     240 мг
Інші жирні кислоти омега-3     110 мг

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Омега-Баланс

Обрати зображення

Омега-Баланс
Back to top