• Gluten Free

    Gluten Free

  • Вегетаріанські

    Вегетаріанські

Набір Амінокислот PeptoPro

Hydrolysate Casein

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 1 215,00

Інформація про товар

Ми володіємо ексклюзивними правами на прямі онлайн-продажі препарату PeptoPro® на території Великобританії.

Протеїн PeptoPro® є попередньо розщепленим, повністю розчиняється у воді і містить > 60% унікальних гіпоалергенних ди- і три-пептидів. Ці пептиди всмоктуються набагато швидше, ніж будь-який необроблений білок чи, навіть, окрема амінокислота. Миттєва доставка цього "будівельного матеріалу" до тканин організму негайно запускає етап формування м’язових волокон, що забезпечує швидке відновлення і прискорення набору маси.

Безліч відгуків від задоволених споживачів демонструють чітко виражену дію препарату PeptoPro®: зниження хворобливості та втоми, швидше відновлення, збільшення витривалості, а також збільшення розмірів м’язових волокон під час та після тренувань.

Переваги PeptoPro® не залишилися непоміченими і з боку спортивної еліти; препарат використовується багатьма спортивними командами вищого рівня, професійними спортсменами та звичайними любителями тренажерних залів і вважається найбільш передовим набором протеїнів.

Результативність PeptoPro® підтверджується безліччю наукових досліджень та досліджень на людях. Було доведено, що препарат підвищує витривалість, прискорює відновлення, а також синтез білка під час та після тренування.

Ступінь гідролізації препарату PeptoPro® складає 20%.

Миттєва доставка амінокислот до клітин організму забезпечує негайний запуск формування м’язових волокон
Оскільки після тренування на короткий час відкривається «вікно можливостей», м'язові клітини буквально поглинають поживні речовини. PeptoPro® постачає амінокислоти швидше, ніж будь-які інші білкові препарати, забезпечуючи негайний запуск формування м’язових волокон, щоб ви могли отримати максимальну вигоду від кожного тренування.

Оскільки PeptoPro® виготовлено з казеїну, він містить всі амінокислоти в оптимальному співвідношенні для покращення здоров'я та підвищення фізичної результативності людського організму. Казеїн також є одним з найчистіших джерел білка, саме тому PeptoPro® практично не містить жиру і лактози.

Підвищує рівень цукру в крові:
PeptoPro® значно підвищує рівень глікогену, що забезпечує більш ефективне використання клітинами глюкози й амінокислот. Фактично, одночасна поставка амінокислот створює ідеальні умови для відновлення після фізичних вправ і набору м’язової маси.

Ви можете дізнатися більше на офіційному сайті: www.peptopro.com

Основні переваги

  • Містить всі 20 амінокислот необхідних для синтезу м'язового білка
  • Сприяє набору та підтримці м'язової маси

Запропоноване вживання

Білок сприяє набору та підтримці м'язової маси, тому ми рекомендуємо додавати ²/³ великої мірної ложечки (30г) продукту на 150-250 мл води або молока в посудину для приготування коктейлю Myprotein; збовтати і вживати за 30 хвилин до і / або після тренування, що забезпечить отримання максимальної користі від вживання добавки. В іншому випадку, вживати в будь-який час дня, щоб збільшити щоденне надходження білка в організм.

Зберігати в сухому, прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Продукт рекомендується використовувати людям, що ведуть активний спосіб життя та дотримуються принципів збалансованого харчування. Підходить для вегетаріанців.

Інгредієнти

Алергени подано в переліку інгредієнтів та виділено жирним шрифтом. Також може містити глютен, сою і яйця.

Продукт з ягідним смаком: PeptoPro*®* (казеїну гідролізат), (молоко ), смакові добавки, підкислювачі (лимонна кислота), барвники (буряковий червоний), екстракт моркви фіолетової, підсолоджувач (сукралоза)

Продукт без смакових домішок: PeptoPro*®* (казеїну гідролізат), (молоко )

Харчова цінність

Одноразова доза - ²/³ мірної ложечки (20г)

Доз в упаковці - 25 (500г), 50 (1кг)

Поживна цінність

  На 100 г продукту В одній дозі *Орієнтовна добова норма
Енергетична цінність 1441 кДж/340 ккал 288 кДж/68 ккал 3%
Жири 1.5 г 0.3 г 0%
  з яких насичені 0.5 г 0.1 г 1%
Вуглеводи 0.5 г 0.1 г 0%
  з яких цукру 0 г 0 г 0%
Білки 81 г 16 г 32%
Сіль 3.8 г 0.76 г 12%

* Орієнтовна добова норма споживання калорій середньостатистичною дорослою людиною (8400кДж/2000 ккал)

Відомості про поживну цінність вказано для продукту без смакових домішок. При виборі ароматизованого продукту, поживна цінність може відрізнятися від заявленої.

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Набір Амінокислот PeptoPro

Обрати зображення

Набір Амінокислот PeptoPro
Back to top