Доданий в корзину.

На жаль, мабуть, була допущена помилка. Будь ласка спробуйте ще раз.

Кількість:

Разом: ( товари в корзині)

Пропозиція
Pulse:Gel, Berry Blast, 12 x 50g
Pulse:Gel, Berry Blast, 12 x 50g
Pulse:Gel, Berry Blast, 12 x 50g

Pulse:Gel

Pre-Workout Gel

 • Вегетаріанець
 • Вегетаріанський
 • Не містить глютену
UAH 510.0

грн. 510,00

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

Безкоштовна доставка (-149,00) від 2,000 грн!
Код не потрібен

Тільки обмежаинй час!

Безкоштовна доставка ваших улюблених продуктів на замовлення від 2,000 гривень!
Код не потрібен, при досягненні замовлення 2,000 грн або більше, вартість доставки 149,00 грн буде вираховувана з вашого замовлення

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
 • Опис товару

  Що таке Pulse:Gel?

  Pulse:Gel це унікальний передтренувальний гель, який можна споживати безпосередньо із саше, не змішуючи з водою. Серед товарів Myprotein - це найзручніший у використанні продукт для вживання перед тренуванням, що випускається з двома смаками: «Ягідний вибух» та «Тропічний шторм».

  Переваги Pulse:Gel

  Pulse:Gel містить 1500мг цитруліну малату, 1000 мг таурину, 1500 мг бета-аланіну, 200 мг кофеїну та 750 мг ацетил-L-карнітину в 1 саше.

  Кому підходить Pulse:Gel?

  Pulse:Gel ідеально підходить для всіх, хто шукає зручну передтренувальну добавку. Для досягнення оптимальних результатів рекомендується вживати 1 саше Pulse:Gel за 15 хв до тренування.

   

  ' Ми змінюємо назву цього продукту на MyPre Gel. Просимо звернути увагу, що, при зміні назви продукту, інгредієнти та харчова цінність залишаться незмінними.

  Ми поважаємо харчові переконання наших клієнтів. Незважаючи на те, що цей продукт виробляється з використанням інгредієнтів та допоміжних засобів, які підходять веганам, просимо звернути увагу, що на цьому ж виробничому об'єкті використовуються молочні порошки і не виключене їх потрапляння, навіть у незначних кількостях, в інші продукти.

  Зверніть увагу, що маркування продукту, в якості обов'язкового мінімуму, здійснено англійською мовою. В залежності від продукту, можлива наявність маркування французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

  Основні переваги
  • Зручна для вживання передтренувальна добавка
  • Містить 200мг кофеїну в одній дозі
  • Два чудових смаки
 • Запропоноване вживання

  Для отримання оптимального результату приймайте 1 саше за 15-30 хвилин до тренування. Не вживайте більше одного саше протягом 24 годин.

  Увага:Високий вміст кофеїну. Не рекомендується вживати дітям, вагітним і жінкам, що годують грудьми. 50 г продукту містить 221 мг кофеїну. Не перевищувати зазначену рекомендовану добову дозу. Продукт є біологічно активною добавкою, який не слід використовувати в якості замінника збалансованого харчування та здорового способу життя. Зберігати в сухому прохолодному місці, недоступному для дітей. Відкривши саше, використайте продукт протягом дня.

 • Інгредієнти

  Продукт зі смаком «Ягідний вибух»: Вода, тапіоковий крохмаль, бета-аланін, цитруліну малат, таурин, ацетил-L-карнітин, аргініну альфа-кетоглютарат, загущувач (гідроксипропілметилцелюлоза), N-ацетил-L-тирозин, кофеїн, екстракт гуарани, натуральні смакові добавки, барвник (антоціанін), L-норвалін, підсолоджувач (сукралоза), консерванти (бензоат натрію, сорбат калію), ніацин, вітамін В6, рибофлавін, тіамін, вітамін В12.

  Продукт зі смаком «Тропічний Шторм»: Вода, тапіоковий крохмаль, бета-аланін, цитруліну малат, таурин, ацетил-L-карнітин, аргініну альфа-кетоглютарат, загущувач (гідроксипропілметилцелюлоза), N-ацетил-L-тирозин, кофеїн, екстракт гуарани, натуральні смакові добавки, L-норвалін, підсолоджувач (сукралоза), консерванти (бензоат натрію, сорбат калію), ніацин, вітамін В6, рибофлавін, тіамін, вітамін В12.

 • Харчова цінність

  Одноразова доза - 1 саше (50г)

  Доз в упаковці - 12 саше

  Харчова цінність

    На 100 г продукту В 1 саше (50г) *Рекомендована добова норма споживання
  Тіамін 2.2 мг 1.1 мг 100%
  Рибофлавін 2.8 мг 1.4 мг 100%
  Ніацин 32 мг ніацинового еквіваленту 16 мг ніацинового еквіваленту 100%
  Вітамін В6 2.8 мг 1.4 мг 100%
  Вітамін В12 5 мкг 2.5 мкг 100%
  Бета-аланін 3 г 1.5 г  
  Цитруліну малат 3 г 1.5 г  
  Таурин 2 г 1 г  
  Ацетил-L-карнітин 1.5 г 750 мг  
  Аргініну альфа-кетоглютарат 1.5 г 750 мг  
  N-ацетил-L-тирозин 600 мг 300 мг  
  Кофеїн 442 мг 221 мг  
  Екстракт гуарани 300 мг 150 мг  
  L-норвалін 100 мг 50 мг  

   

  Відомості про харчову цінність вказано для продукту зі смаком «Ягідний Вибух». При виборі альтернативного смаку харчова цінність може відрізнятися до 10%

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Back to top