• Gluten Free

  Gluten Free

 • Вегетаріанські

  Вегетаріанські

 • Веганські

  Веганські

Superfood XS

Смак
Пакунок
Сума

50% знижка на всі продукти із списку | Використовуйте код: UA50

Купуйте продукти за пів ціни!

Використовуйте код знижки: UA50 та отримуйте знижку 50% на всі продукти у списку!

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку.

КУПИТИ
грн. 510,00

Інформація про товар

Superfood XS – це суміш деяких з найбагатших на антиоксиданти овочів та фруктів, відомих людині. Завдяки сублімації та подрібненню в порошок, Superfood XS є зручною та ефективною добавкою, яка допоможе збільшити щоденне споживання овочів та фруктів і поліпшити загальний стан здоров'я, а також збалансувати раціон харчування.

З допомогою системи лабораторних аналізів «Адсорбційна ємність по відношенню до кисневих радикалів» можна визначити загальний рівень антиоксидантної активності харчового продукту. Припускається, що людина повинна щоденно споживати 3000 - 5000 одиниць антиоксидантної активності, що надходять з різних джерел їжі. Superfood XS містить 5500 одиниць антиоксидантної активності на 5 г порошку, тобто ви можете отримати денну норму антиоксидантів в одному, зручному для використання, порошку. Різноманітність овочів та фруктів, які входять до складу Superfood XS, є одними з найбагатших на антиоксиданти продуктів, включаючи мангостан, асаї, гранат і малину. Набір продуктів, з найвищою антиоксидантною активністю, робить загальну антиоксидантну активність Superfood XS ще вищою і більш дієвою.

500 одиниць антиоксидантної активності приблизно відповідають антиоксидантній активності однієї порції фруктів або овочів. Це означає, що одна доза Superfood XS еквівалентна 11 порціям фруктів або овочів. І все це різноманіття міститься всього в 5 грамах Superfood XS!

Антиоксиданти відіграють величезну роль в запобіганні ушкоджень, що наносяться шкідливими вільними радикалами в нашому організмі. Вільні радикали атакують наші клітини щосекунди і щодня, що призводить до підвищення ймовірності виникнення різних захворювань. Антиоксиданти, поглинаючи вільні радикали, нейтралізують їх згубний вплив та запобігають ушкодженню клітин і тканин.

Споживання продуктів, багатих антиоксидантами, знижує шкідливий вплив вільних радикалів і приносить неоціненну користь нашому здоров'ю. Ви можете не тільки сповільнити процеси старіння, але й зменшити ймовірність виникнення раку, серцево-судинних захворювань та інших дегенеративних процесів в організмі. Завдяки цьому добавка Superfood XS є надзвичайно ефективною в боротьбі за відмінне здоров'я, а також як засіб для профілактики виникнення різних захворювань.

Перелік овочів та фруктів, що містяться в добавці Superfood XS подано нижче:

Ягоди Acaї
Яблука
Чорна смородина
Чорниця
Брокколі
Журавлина
Мангостан
Гранат
Малина
Червониий виноград
Шипшина

1 пластмасова мірна ложечка (маленька) ємністю 2г. (В комплект не входить).

Увага: Протипоказано вагітним жінкам. Завжди консультуйтеся з лікарем або фармацевтом, перш ніж приймати вітаміни чи добавки, особливо, якщо ви приймаєте будь-які інші лікарські засоби або страждаєте будь-якими захворюваннями.

Основні переваги

 • Суміш більш ніж 10 сублімованих фруктових та овочевих порошків
 • Відмінний спосіб збільшити споживання фруктів та овочів
 • Зручність у використанні, навіть "на ходу"

Запропоноване вживання

Наш повністю фруктово-овочевий*TM* порошок – надзвичайно корисний продукт. Просто додавайте 1 1/4 маленької мірної ложечки (5 г) до ваших шейків, фруктових коктейлів, соків або води (250-350мл).

Зберігати в сухому, прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Продукт рекомендується використовувати людям, що ведуть активний спосіб життя та дотримуються принципів збалансованого харчування. Підходить для вегетаріанців і веганів.

Інгредієнти

Алергени подано в переліку інгредієнтів та виділено жирним шрифтом. Також може містити глютен, сою і яйця.

Продукт без смакових добавок: Сублімований порошок ягід асаї, висушений повітрям яблучний порошок (80% поліфенолів, 10% хлорогенової кислоти, 5% флорізину) (містить сульфіти ), екстракт журавлини 36: 1, екстракт шипшини 20: 1 (30% поліфенолів), сублімований порошок чорниці, екстракт гарцинії (30% поліфенолів і 10% мангостину), сублімований екстракт малини, екстракт граната (40% елагової кислоти), екстракт червоного вина 4: 1 (35% поліфенолів, 5% резвератролу, 75% олігомерних проціанідинів), екстракт брокколі (0,5% сульфорафану), екстракт ягід аристотелії чилійської 25: 1.

Харчова цінність

Одноразова доза -1 чайна ложка (5г)

Доз в упаковці - 30 (150г), 60 (300г)

Харчова цінність

  На 100 г продукту В одній дозі *Рекомендована добова норма
Енергетична цінність 1583 кДж/376 ккал 79 кДж/19 ккал 1%
Жири 5.5 г 0.3 г 0%
  з яких насичені 1.4 г 0.1 г 1%
Вуглеводи 72 г 3.6 г 1%
  з яких цукру 29 г 1.5 г 2%
Білки 2.9 г 0.1 г 0%
Сіль 0.5 г 0.03 г 1%

 

* Рекомендована добова норма споживання калорій для середньостатистичної дорослої людини (8400кДж/2000 ккал)

Відомості про харчову цінність вказано для продукту без смакових добавок. При виборі ароматизованого продукту, харчова цінність може відрізнятися від заявленої на 10%

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Superfood XS

Обрати зображення

Superfood XS
Back to top