• Gluten Free

  Gluten Free

 • Вегетаріанські

  Вегетаріанські

 • Веганські

  Веганські

Tri Carb

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 390,00

Інформація про товар

Tri Carb – це високоякісний вуглеводний енергетичний напій, розроблений для того, щоб постачати ваш організм енергією від початку до завершення тренування. Ця новаторська формула була створена, щоб забезпечити максимальне засвоєння вуглеводів, завдяки унікальному поєднанню трьох різних вуглеводів.

Вуглеводи відіграють важливу роль в організмі, постачаючи енергію фактично для всіх видів діяльності і сприяють підтримці високої концентрації глікогенів у м'язових тканинах. При нестачі вуглеводів, знижується результативність праці та здатність концентруватися. Tri Carb забезпечить оптимальне надходження вуглеводів до вашого організму, а також їх засвоєння, щоб підвищити вашу фізичну результативність.

Tri Carb – це ідеальний вуглеводний енергетичний напій, який ви можете використовувати до, під час та після фізичних навантажень.

Перед тренуванням; Tri Carb забезпечить вас енергією для роботи на оптимальному рівні.

Під час тренувань; Tri Carb буде підтримувати необхідні рівні енергії, не допустить обезводнення та сприятиме вашій концентрації.

Після тренувань; Tri Carb забезпечить ваш організм поживними речовинами, втраченими через потовиділення, і забезпечить його енергією, необхідною для відновлення.

Поєднання Палатінози, мальтодекстрину та фруктози забезпечить вас постійним джерелом енергії, яка легко засвоюється організмом. Швидкість засвоєння вуглеводів з напою збільшується завдячуючи наявності в ньому фруктози. У випадку з нашим продуктом, фруктозі не доведеться конкурувати з іншими вуглеводами, а тому ваш організм зможе засвоювати більше вуглеводів за годину в порівнянні з іншими енергетичними напоями.

Основні переваги

 • Унікальне поєднання фруктози, Палатінози® та мальтодекстрину
 • Ідеально підходить для спортсменів, що працюють на витривалість
 • Містить 500мг електролітів

Запропоноване вживання

TriCarb*TM* спеціально розроблений† щоб підвищити витривалість під час тривалих тренувань та сприяти швидшому надолуженню втрат води. Щоб отримати максимальну користь від споживання TriCarb*TM*, додайте 1 велику мірну ложечку продукту (50г) на 300-400мл води, змішайте в шейкері Myprotein та споживайте під час тренування. †Вуглеводно-електролітні розчини сприяють підвищенню витривалості при тривалих фізичних навантаженнях.

Зберігати в сухому прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Продукт рекомендується використовувати людям, що ведуть активний спосіб життя та дотримуються збалансованого харчування. Підходить для вегетаріанців та веганів.

Інгредієнти

Алергени подано в переліку інгредієнтів та виділено жирним шрифтом. Може також містити глютен, сою, молоко і яйця.

Продукт зі смаком літніх фруктів: TriCarb*ТМ* (ізомальтулоза* (Палатіноза*®*) (47%), мальтодекстрин (30%), фруктоза (20%)), електроліти (1%) (хлорид натрію, сульфат калію, дифосфат кальцію, оксид магнію), смакові добавки, підкислювачі (лимонна кислота), барвники (червоний буряковий, куркумін), підсолоджувач (сукралоза). *Ізомальтулоза є джерелом глюкози та фруктози.

Продукт із тропічним смаком: TriCarb*ТМ* (ізомальтулоза* (Палатіноза*®*) (47%), мальтодекстрин (30%), фруктоза (20%)), електроліти (1%) (хлорид натрію, сульфат калію, дифосфат кальцію, оксид магнію), смакові добавки, підкислювачі (лимонна кислота), барвники (каротини), підсолоджувач (сукралоза). *Ізомальтулоза є джерелом глюкози та фруктози.

Продукт без харчових добавок: TriCarb*ТМ* (ізомальтулоза* (Палатіноза*®*) (47%), мальтодекстрин (30%), фруктоза (20%)), електроліти (1%) (хлорид натрію, сульфат калію, дифосфат кальцію, оксид магнію). *Ізомальтулоза є джерелом глюкози та фруктози.

Харчова цінність

Одноразова доза - 1 мірна ложечка (50г)

Доз в упаковці - 16 (800г), 32 (1.6кг)

Харчова цінність

  На 100 г продукту В одній дозі *Рекомендована добова норма споживання
Енергетична цінність 1627 кДж/383 ккал 814 кДж/192 ккал 10%
Жири 0 г 0 г 0%
  з яких насичені 0 г 0 г 0%
Вуглеводи 96 г 48 г 18%
  з яких цукру 37 г 19 г 21%
Білки 0 г 0 г 0%
Сіль 1.3 г 0.65 г 11%

 

* Рекомендована добова норма споживання калорій для середньостатистичної дорослої людини (8400 кДж/2000 ккал)

Відомості про харчову цінність вказано для продукту без смакових добавок. При виборі ароматизованого продукту, харчова цінність може відрізнятися від заявленої на 10%

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Tri Carb

Обрати зображення

Tri Carb
Back to top