• Gluten Free

  Gluten Free

 • Вегетаріанські

  Вегетаріанські

 • Веганські

  Веганські

Крохмаль Воскової Кукурудзи

Комплекс Швидкодіючих Складних Вуглеводів

Смак
Пакунок
Сума

Знижка 30% на все замовлення | Використовуйте код: UKRAINE

Отримайте знижку 30% на все замовлення!

Використовуйте код знижки: UKRAINE

***

Акція дійсна обмежаний час або поки товар є в наявності. При оформленні замовлення Ви маєте змогу використати лише один купон на знижку. 
КУПИТИ
грн. 275,00

Інформація про товар

Що таке Крохмаль Воскової Кукурудзи (КВК)?

Крохмаль Воскової Кукурудзи (КВК)-це складний, високомолекулярний вуглевод довгого ланцюга, який не містить цукру і лактози.Наш Крохмаль Воскової Кукурудзи має високий вміст амілопектину (95-99%) і низький вміст амілози (1-5%). Молекули амілопектину більше, важче і легше засвоюються шлунком. У зв'язку з цим, продукти з низьким вмістом амілози і насичені амілопектином перетравлюються і засвоюються значно швидше.

Переваги Крохмалю Воскової Кукурудзи (КВК)?

КВК здатний відновлювати запаси глікогену швидше, ніж глюкоза, тим самим забезпечуючи м'язові клітини неймовірною підживленням в рекордно короткі терміни. Він володіє більш високою молекулярною вагою, ніж глюкоза і мальтодекстрин. Це дозволяє проходити через шлунок набагато швидше, усуваючи ризик можливого дискомфорту в шлунку, який може бути викликаний здуттям і спазмами шлунка. Так як КВК засвоюється дуже швидко, його можна використовувати в будь-якій ситуації, коли вам необхідний швидкий запас енергії.

Кому підходить Крохмаль Воскової Кукурудзи (КВК) ?

Крохмаль Воскової Кукурудзи підходить практично всім, включаючи вегетаріанців і веганів. В ідеалі, КВК підходить для тих, хто фізично активний і хоче збільшити свій енергетичний рівень через споживання складних вуглеводів.

Як приймати КВК?

КВК добре розчинний у воді, змішується найкраще в шейкері, але також може бути змішаний і споживається негайно. Він має нейтральний смак і є відмінним в споживанні або при додаванні до інших наших продуктів таких як протеїнові коктейлі і передтренувальних напоїв.

Дієтичні вибір всіх наших клієнтів дуже важливий для нас. У той час як цей продукт виробляється з використанням інгредієнтів і технологічних добавок, які підходять для вегетаріанської дієти, зверніть увагу, що молочні порошки також використовуються в тому ж виробничому об'єкті і перехресне забруднення може статися на дуже малих рівнях.

Візьміть до уваги, що інформація на етикетці цього продукту надана англійською мовою. Інформація може бути також надана на французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Основні переваги

 • швидкодіючі вуглеводи
 • 100% sugar and lactose free
 • Вуглевод з високим ГІ

Запропоноване вживання

"

Вуглеводи сприяють відновленню м'язів † після вправ високої інтенсивності та / або вправ на витривалість. Тому для поповнення м'язового глікогену ми рекомендуємо додати 1 1/4 великі ложки (50 г) в 150-250 мл води або Вашого улюбленого напою в шейкер Myprotein протягом 4 годин фізичних вправ. † Сприятливий ефект досягається за рахунок споживання вуглеводів, з усіх джерел, при загальному споживанні 4 г на кг маси тіла, протягом перших 4-х годин і не пізніше, ніж за 6 годин до заняття .

Зберігати в сухому, прохолодному місці, подалі від прямих сонячних променів. Цей продукт призначений для використання поряд з активним способом життя і збалансованим харчуванням. Підходить для вегетаріанців і веганів.

"

Інгредієнти

"

Може також містити глютен, сою, молоко і яйця.

Без Смаку: Крохмаль Воскової Кукурудзи (100%)

"

Харчова цінність

"

Порція - 1 ¼ Мірні ложки (50г)

Порцій в Упаковціr - 20 (1кг)

Харчова Цінність

  На 100г На Порцію *RI
Калорійність 1505 кДж/354 ккал 753 кДж/177 ккал 9%
Жири 0.1 г 0.1 г 0%
  з яких насичені 0 г 0 г 0%
Вуглеводи 88 г 44 г 17%
  з яких цукру 0 г 0 г 0%
Білки 0.3 г 0.1 г 0%
Сіль <0.01 г <0.01 г 0%

 

*Споживання середнього дорослого (8400 кДж / 2000 ккал)

Інформація заснована на версії Без смаку, при виборі альтернативного смаку харчові значення можуть змінюватися в межах до 10%

"

Також купили

Відгуки покупців

Наразі відгуки відсутні.

Крохмаль Воскової Кукурудзи

Обрати зображення

Крохмаль Воскової Кукурудзи
Back to top